BF1 Online vs BF5 Online

BF1'in atmosferi çok daha iyi. Görseller daha iyi. Çatışmalar çok daha iyi. Çok daha oyuncusu var. Hileciler daha az.
BFV'in silahları daha iyi. Ekipmanları daha iyi. Haritaları daha iyi. Hileciler daha fazla.

Son düzenleme:
Sıkıntı yok hocam. Asıl siz kusura bakmayın. Ben de 1 yıl önce oynamayı bayağı çok isterdim. Ama aşırı kötü sistemim vardı. Yeni sistem alınca içimde kalan oyunları oynamaya başladım. BFV de onlardan birisi. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Bugün ya da yarın BFV alacağım.

Rica ederim. Ne demek. Umarım oyunun her zerresinden zevk alırsınız. Artı olarak eğer yüksek grafikli Online shooter oyunu açlığınız varsa BF5 sizi daha tatmin edecektir.

BF1'in atmosferi çok daha iyi. Çatışmalar çok daha iyi. Çok daha oyuncusu var. Hileciler daha az.
BFV'in silahları daha iyi. Ekipmanları daha iyi. Haritaları daha iyi. Hileciler daha fazla.

Ben pek hileyle karşılaşmadım. Atmosfer vs. tamamda BF1'deki mermilerin gitmeme sorunu bile BF5 seçmek için yeterli olur bence.

BF1'in atmosferi çok daha iyi. Çatışmalar çok daha iyi. Çok daha oyuncusu var. Hileciler daha az.
Hocam ama Steam Charts'a baktığım zaman BFV'in daha çok oynandığını görüyorum. Benim bir arkadaşın arkadaşı var. BFV'te 10 oyundan 1-2 tanesine hileci denk gelmiş o da çok belli olmuyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı