BF1 vs BF5

Sakın eskimiş BF oyunlarına başlamayın. Genelde sadece kemik tayfa olurda kalır(aşırı iyi oynarlar)ve sunucuda çok kişi bulunur. Tavsiyem BF 5 başlamanızdır, BF 6 çıktıktan sonra BF 5'de biter.

BF 5 oynamadım ama şu an BF1 Deathmatch'lere çok az kişi katılıyor.
BF1 Deathmach oynanmaz da ondan :) Conquest ya da Shock Operation dışındaki modlar faso fiso.

Hileler olmasa BF1'i şiddetle öneriyorum, oyuncu yokluğu falan da çekmiyorsunuz. Eğer 1. dünya savaşına ilginiz varsa BF 5'den daha çok saracaktır.

@PeluşPenguen dediği de doğru, herkes iyi oynuyor oyunu 😃

Bence ikisini de alma kardeşim. BF1 hile dolu zaten. BF5 de yakın mantıkta ve ortamları çok benzer yapım. Tasarımları harika olan oyuncu kitlesi kötü oyunlar. Yeni çıkaracakları oyunu bekliyorum ben.

Bence ikisini de alma kardeşim. BF1 hile dolu zaten. BF5 de yakın mantıkta ve ortamları çok benzer yapım. Tasarımları harika olan oyuncu kitlesi kötü oyunlar. Yeni çıkaracakları oyunu bekliyorum ben.
BF6 kim bilir kaç lira olacak. Bir de 2 tane aldığım için bayağı maliyetli. BF1'de hileler çok batıyor mu? Bir de o kadar zor mu gerçekten?

BF1 Deathmach oynanmaz da ondan :) Conquest ya da Shock Operation dışındaki modlar faso fiso.

Hileler olmasa BF1'i şiddetle öneriyorum, oyuncu yokluğu falan da çekmiyorsunuz. Eğer 1. dünya savaşına ilginiz varsa BF 5'den daha çok saracaktır.

@PeluşPenguen dediği de doğru, herkes iyi oynuyor oyunu 😃
Asıl soru BF serisinde Conquest ya da Rush dışında oyun modu mu oynanır?

Benim şahsi düşüncem hangisinin atmosferini sevdiyseniz onu oynayın.
Her iki oyunun problemleri ve güzellikleri var ama keyif aldığınız sürece güzellikler daha ön planda olacaktır.

BF 6 başlamak en iyi olur. Çoğu kişi sıfırdan başlayacağı için Pro oyuncularla uğraşmak gibi derdiniz olmaz. Ben BF 4 ile o hatayı yaptım. Ben 200 saat oynadım BF 4'ü hala helikopter kullanmakta zorlanıyorum. 2013'de oyuna başlayan adam helikopterle fantezi yapıyor ve bizi öldürüyor. Çok acı çektim çok. Bir daha eski BF oyunu almayacağım.
BF6 kim bilir kaç lira olacak. Bir de 2 tane aldığım için bayağı maliyetli. BF1'de hileler çok batıyor mu? Bir de o kadar zor mu gerçekten?

Hocam aniden direk kafanıza mermi yiyorsunuz. 100 Level'i geçmiş 2016'dan beri oynayan insanlardan.

Geri
Yukarı