BF1 vs BF5

BF 6 başlamak en iyi olur. Çoğu kişi sıfırdan başlayacağı için Pro oyuncularla uğraşmak gibi derdiniz olmaz. Ben BF 4 ile o hatayı yaptım. Ben 200 saat oynadım BF 4'ü hala helikopter kullanmakta zorlanıyorum. 2013'de oyuna başlayan adam helikopterle fantezi yapıyor ve bizi öldürüyor. Çok acı çektim çok. Bir daha eski BF oyunu almayacağım.

Hocam aniden direk kafanıza mermi yiyorsunuz. 100 Level'i geçmiş 2016'dan beri oynayan insanlardan.
Ayrıca şu mesele var 1650 BF6 kaldırır mı?

BF6 kim bilir kaç lira olacak. Bir de 2 tane aldığım için bayağı maliyetli. BF1'de hileler çok batıyor mu? Bir de o kadar zor mu gerçekten?
Kardeşim adam mapın bir noktasına duruyor. Sabit bir yerden tüm rakip oyuncuları olduğu yerde saniye başına 2-3 kişi ile öldürüyor. Sence güzel mi? Ölmüyor bu adam bu arada.
Ayrıca şu mesele var 1650 BF6 kaldırır mı?
Kaldıracaktır.

BF6 kim bilir kaç lira olacak. Bir de 2 tane aldığım için bayağı maliyetli. BF1'de hileler çok batıyor mu? Bir de o kadar zor mu gerçekten?
Birkaç sunucu var istersen yazabilirim, oralarda hile olmuyor. Ama zorluğu gerçek maalesef. Sen ne olduğunu anlamadan kafana mermi yemiş oluyorsun. Fakat illa ki alışırsın bence. İstersen önce EA Play alıp deneyebilirsin.

Asıl soru BF serisinde Conquest ya da Rush dışında oyun modu mu oynanır?

Benim şahsi düşüncem hangisinin atmosferini sevdiyseniz onu oynayın.
Her iki oyunun problemleri ve güzellikleri var ama keyif aldığınız sürece güzellikler daha ön planda olacaktır.
Operations da güzel bence :)

Eğer hile sıkıntısı çekmek istemiyorsanız public conquest sunucularında adminler oluyor, hile sıkıntısı çekmezsiniz.

BF 6 başlamak en iyi olur. Çoğu kişi sıfırdan başlayacağı için Pro oyuncularla uğraşmak gibi derdiniz olmaz. Ben BF 4 ile o hatayı yaptım. Ben 200 saat oynadım BF 4'ü hala helikopter kullanmakta zorlanıyorum. 2013'de oyuna başlayan adam helikopterle fantezi yapıyor ve bizi öldürüyor. Çok acı çektim çok. Bir daha eski BF oyunu almayacağım.

Hocam aniden direk kafanıza mermi yiyorsunuz. 100 Level'i geçmiş 2016'dan beri oynayan insanlardan.
Ekim-Kasım diye söylentiler var ama Dice şu ana kadar çok sessiz davrandı önceki oyunlara göre.
Hiç bir BF oyunu çıktığı gibi başlanmamalı bence.
Bugfixlerin ve silahların dengesinin oturması çok uzun sürüyor.

Birkaç sunucu var istersen yazabilirim, oralarda hile olmuyor. Ama zorluğu gerçek maalesef. Sen ne olduğunu anlamadan kafana mermi yemiş oluyorsun. Fakat illa ki alışırsın bence. İstersen önce EA Play alıp deneyebilirsin.
Tamam hocam EA play ile deneyelim o zaman. BF6 indirimde 160 lira olursa onu alırım.

BF1 hayatımda gördüğüm en saçma mantığa sahip.
Oyun PvP değil sanki, eşit koşullarda savaşmıyorsunuz. Adam gidiyor bombardıman uçağı alıyor, öldürmek imkansız. Zaten vurmak zor. Cephanesi sınırsız.
Adam gidiyor tank alıyor, takım hiçbir şekilde vurmuyor. Adam içimizde dolanıyor tankla.
Ya şu araçları kaldırın da adam gibi PvP oynayalım. Yok gemi, yok zeplin, yok zırhlı tren. Sizin zorunuz ne kardeşim illa uçan kaçan bir şeyler mi olacak?

BF1 hayatımda gördüğüm en saçma mantığa sahip.
Oyun PvP değil sanki, eşit koşullarda savaşmıyorsunuz. Adam gidiyor bombardıman uçağı alıyor, öldürmek imkansız. Zaten vurmak zor. Cephanesi sınırsız.
Adam gidiyor tank alıyor, takım hiçbir şekilde vurmuyor. Adam içimizde dolanıyor tankla.
Ya şu araçları kaldırın da adam gibi PvP oynayalım. Yok gemi, yok zeplin, yok zırhlı tren. Sizin zorunuz ne kardeşim illa uçan kaçan bir şeyler mi olacak?

Gerçek savaş böyle hocam. Sen eline tüfek alırsın karşına mark v gelir. Eminim tarih de çoğu insan kesin böyle öldü.

Geri
Yukarı