BF1 vs BF5

BF5 oynamadım ama BF1'i anlatayım:
- Oyun hikaye olarak gerçekten mükemmel asla sıkılmayacağınız, ayrıca bölüm dizaynı, bölüm çeşitliliği ve uzunluğu bakımından gayet doyurucu, çok da epik sahneleri var.
- Çok oyunculuda ise sunucular genelde hep ağzına kadar dolu 64'e 64 dolu oluyor, tabi sıraya girerken Premium olanlara öncelik tanınıyor, Premium iken eğer 2 veya 3 kişi olsa bile en fazla 5 dk içinde oyuna giriyor. Hile konusunda şu ana kadar 1 kere denk geldi o da fetih maçında Alman haritasındaydı.Hile durumu değişir ama çok da denk geleceğini zannetmiyorum. Evet bazı prolar var uzak mesafeden tek atan ama biraz da aim ile alakalı bir durum. Ama genel olarak bakacak olursak BF1 kesinlikle oynamaya değer, hala daha güzel bir oyun.

BF5 oynamadım ama BF1'i anlatayım:
- Oyun hikaye olarak gerçekten mükemmel asla sıkılmayacağınız, ayrıca bölüm dizaynı, bölüm çeşitliliği ve uzunluğu bakımından gayet doyurucu, çok da epik sahneleri var.
- Çok oyunculuda ise sunucular genelde hep ağzına kadar dolu 64'e 64 dolu oluyor, tabi sıraya girerken Premium olanlara öncelik tanınıyor, Premium iken eğer 2 veya 3 kişi olsa bile en fazla 5 dk içinde oyuna giriyor. Hile konusunda şu ana kadar 1 kere denk geldi o da fetih maçında Alman haritasındaydı.Hile durumu değişir ama çok da denk geleceğini zannetmiyorum. Evet bazı prolar var uzak mesafeden tek atan ama biraz da aim ile alakalı bir durum. Ama genel olarak bakacak olursak BF1 kesinlikle oynamaya değer, hala daha güzel bir oyun.
Steamden alınan premium mu oluyor? Değilse kaç dk'da girer?

Zaten Steam'daki Revolution modu içeriği ise şu şekilde:
Screenshot_20210330_175001.jpg

Emin değilim ama biraz uzun sürebilir.

Bende bu video sayesinde seviyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Karşına her Sunucu'da kesin çıkar. Bir de osmanlı oynayıp, osmanlı kazanırsa chat ekranına CCC spamlayan toxic kitlede mevcut. Ülkelerini oyunda savunuyorlar sadece🤣
Kanka bişey sorucam 500 saat oynadım da böyle bir seslendirme duymadım daha önce. Hangi modda oluyor bu geri sayım falan? Ya da ayarı falan var da ben mi kapattım sonradan bilmiyorum.

Son düzenleme:
Kanka bir şey soracağım 500 saat oynadım da böyle bir seslendirme duymadım daha önce. Hangi modda oluyor bu geri sayım falan? Ya da ayarı falan var da ben mi kapattım sonradan bilmiyorum.

Oyun başlamadan önce geri sayım olup sonra herkes ana bölgeden bayraklara koşdukları zaman söyleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı