BF4 mü BF 1 mi?

Gneral23

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba battelfield almaya karar verdim de; sizce BF 1 mi almalıyım yoksa BF 4 mü? Yani ikisinin sunucu doluluk oranları yeterli seviyede mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisinin de serverları dolu ikisi de güzel oyunlar iki oyunda üzmez ancak sizin zevkinize bağlı tek fark şöyle olabilir eski temayı seviyorsanız 1 daha modern temayı seviyosanız 4

BF1 Atmosfer bakımından çok harika bir oyun. O kadar muazzam ki bunu şuan anlatamam sadece oynayarak anlayabilirsiniz. BF4'ü daha önce Demo olarak oynama fırsatım olmuştu o da güzel. İkisi de oynanır ama tercihim BF1.

BF1 Atmosfer bakımından çok harika bir oyun. O kadar muazzam ki bunu şuan anlatamam sadece oynayarak anlayabilirsiniz. BF4'ü daha önce Demo olarak oynama fırsatım olmuştu o da güzel. İkisi de oynanır ama tercihim BF1.
Hocam Bf 1 de fazla hile var diyorlar doğru mu?

İkisi arasında seçim yapmam gerekse yapamam. Modern savaş istiyorsanız BF4 yoksa her türlü BF1. Ama BFV almayın. BFV alacağınıza çıplak bedeninize BİM poşetleri sarıp çığlıklar atarak koşturun evde. Daha çok zevk alırsınız.

BF4 kesinlikle çıktığı dönemin çok ötesinde bir oyun bence, ancak karşıdaki oyuncuların inanılmaz hızlı koşması, koşarken hız kaybetmeden nişan alarak ateş etmesi, helikopter kullanan herkesin tanrı olmasından dolayı BF1 derim, onda da garip tipler var ama BF4'ün kitlesi inanılmaz kanser. Bu arada BF4'ün bazı harita tasarımları o kadar karmaşık ki keskin nişancılar hariç kimse adam göremiyor, herkes sağa sola ateş ederek koşuyor resmen.
İkisi arasında seçim yapmam gerekse yapamam. Modern savaş istiyorsanız BF4 yoksa her türlü BF1. Ama BFV almayın. BFV alacağınıza çıplak bedeninize BİM poşetleri sarıp çığlıklar atarak koşturun evde. Daha çok zevk alırsınız.
Ben BF5'i sevdim ya, bence serinin en keyifli oyunu, neden beğenmediniz? Konsolda oynuyordum ben, yaşadığım tek sıkıntı zaten oyunu bırakmama sebep oldu, herkes standart paketin üstündeki paketlerden alıp bende olmayan haritalara girdiği için oyunda asla ama asla doluyu bırak 10 kişinin üstüne çıkan sunucu olmuyordu, nadiren bulurdum sunucu, bulduğumda da çok keyif alarak oynardım.

Geri
Yukarı