Çözüldü BF4 oyununda 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

azofeyfa

Decapat
Merhaba arkadaşlar,
Steam'den indirmiş olduğum BF4 oyununda ekte ki gibi hata almaktayım. YouTube üzerinden belirtilen her türlü işlemi yapmış olsam bile sorun devam etmektedir. İlgili yardımcı olacak kişilerden destek beklemekteyim.

1672677117795.png

Not; proces monitör ekranlarında hata kayıt defteri düzenleyicisi üzerinde gözüküyor.

1672677168494.png

Dosya Ekleri

• hata.PNG
    hata.PNG
    9,6 KB · Görüntüleme: 15
  • proces monitor.PNG
    proces monitor.PNG
    131,6 KB · Görüntüleme: 12
Raporu ekran görüntüsü olarak değil, dosya halinde paylaşabilir misin? Ayrıca hatayı ActivationUI.exe veriyor o yüzden rapor alırken ActivationUI.exe üzerinden alın ve rapor yanlış alınmış sanırım, tekrar alabilir misiniz rehbere göre? MediaFire'a upload edebilirsiniz raporu.

Merhaba arkadaşlar,
Steam'den indirmiş olduğum BF4 oyununda ekte ki gibi hata almaktayım. YouTube üzerinden belirtilen her türlü işlemi yapmış olsam bile sorun devam etmektedir. İlgili yardımcı olacak kişilerden destek beklemekteyim.

Eki Görüntüle 1621112

Not; proces monitör ekranlarında hata kayıt defteri düzenleyicisi üzerinde gözüküyor.

Eki Görüntüle 1621113

Raporu ekran görüntüsü olarak değil, dosya halinde paylaşabilir misin? Ayrıca hatayı ActivationUI.exe veriyor o yüzden rapor alırken ActivationUI.exe üzerinden alın ve rapor yanlış alınmış sanırım, tekrar alabilir misiniz rehbere göre? MediaFire'a upload edebilirsiniz raporu.

Merhaba,
Raporu şöyle almaya çalıştım müsaitseniz kontrol edebilir misiniz?

Merhaba,

Raporu şöyle almaya çalıştım müsaitseniz kontrol edebilir misiniz?

Geri
Yukarı