BF5 karakter 5 saniyede bir duruyor

İşletim sistemi
Windows 11

anilcaliskan

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba.
BF5 Online veya story fark etmeksizin, karakter koşarken/yürürken sürekli duruyor. Tuşlardan elimi çekip yeniden basarak karakteri hareketlendirmem gerekiyor. Aynı şekilde sürekli dürbünden atıyor. Oyun deneyimini acayip etkiliyor. Yeniden kurulum yaptım, ayarları sıfırladım.

Bayağı araştırdım ama nasıl çözebileceğimi bulamadım maalesef.

Fikri olan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
BF5 Online veya story fark etmeksizin, karakter koşarken/yürürken sürekli duruyor. Tuşlardan elimi çekip yeniden basarak karakteri hareketlendirmem gerekiyor. Aynı şekilde sürekli dürbünden atıyor. Oyun deneyimini acayip etkiliyor. Yeniden kurulum yaptım, ayarları sıfırladım.

Bayağı araştırdım ama nasıl çözebileceğimi bulamadım maalesef.

Fikri olan var mıdır?
Tuşunuzda temassızlık olabileceğini düşündünüz mü?

Tuşunuzda temassızlık olabileceğini düşündünüz mü?
Başka oyunlarda böyle bir problem yok. Zaten front-end kodlama ve müzik prodüksiyon ile uğraşıyorum. Tüm tuşları aktif olarak kullanıyorum bir problem mevcut olmadığını biliyorum.

+ olarak dürbündende atıyor zaten. Klavyede sorun var diyelim sağ clicktede aynı şeyi yapıyor.

Başka oyunlarda böyle bir problem yok. Zaten front-end kodlama ve müzik prodüksiyon ile uğraşıyorum. Tüm tuşları aktif olarak kullanıyorum bir problem mevcut olmadığını biliyorum.

+ olarak dürbündende atıyor zaten. Klavyede sorun var diyelim sağ clicktede aynı şeyi yapıyor.
Oyun dosyalarını doğrulayın.

Hocam çözüm bulabildiniz mi?

@Skywalker 12 @anilcaliskan çözümü buldum.

Son düzenleme:
Aynı sorunu yaşıyorum, ilk defa indirdim normalde cod oynuyorum, cod'dan sonra bi bakayım dedim, vuruş hissi bu kadar mı kötü olur ya, Her şeyiyle dandik bir oyun. Cpu'yu fazla kullanır mı dersin, teknik sorunlar mı dersin kafayı yedirdi 10 dakikada.

Geri
Yukarı