Bianchi speed 3000 vs Bianchi rcx 326

Atombombasii

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhabalar. Benim 2013 model bianchi speed 3000 var; ve dökülmeye yavaş yavaş başladı. (Disk'te yamulma vb.) bu yeni çıkan speed 3000 hakkında ne düşünüyorsunuz? Ayrıca rcx 326 sizce nasıl bir bisiklet önerilerinizi bekliyorum. Bu arada bütçem 800-900 civarı.
@BilgisayarKurdu bu konuda bilgi sahibisin okuduğum yorumlara göre. Bana yardımcı olabilir misin?

Şehir bisikleti almayı düşünür müsün ? Eğer arazide fazla kullanmayacak isen dağ bisikleti eziyet olur. Ben Mosso Legarda 1621 MSM V aldım 1 hafta oldu 120 km yol yaptım çok iyi bisiklet tavsiye ederim.

Şehir bisikleti almayı düşünür müsün ? Eğer arazide fazla kullanmayacak isen dağ bisikleti eziyet olur. Ben Mosso Legarda 1621 MSM V aldım 1 hafta oldu 120 km yol yaptım çok iyi bisiklet tavsiye ederim.
Dostum ben köy gibi bir yerde yaşıyorum. Şehiri unutalı çok oldu. Onun için sağlam bir dağ bisikleti lazım. Speed 3000 artık 4000 km görünce dökülmeye başladı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı