Bıçak mı alınmalı, bıçak kasası mı?

nomercy678

Hectopat
Yakında bıçak alacağım ve 300TL'lik bir bütçem var. Fakat hangi bıçağı alacağım hakkında kararsızım. Acaba işimi şansa mı bırakmalıyım harika bir bıçak da gelebilir ama kötü bir bıçak da. Bu yüzden sizin düşüncelerinizi bekliyorum ve açarsam hangi siteden açmalıyım? Söylerseniz sevinirim.

Eğer kasa açtıktan sonra tekrardan bıçak alıcak paran varsa tabiki kasa... yoksa hemen bıçak..

Bir akşam 30 kasa açıp elim boş uyuduğumu ve bir akşamda sadece iki kasadan birinden M4a1 s factory new hyper beast statrak çıkardığımı bilirim tamamen şans. Bir tüyosu taktiği kesinlikle yoktur. Bu kasa açma siteleride şansı arttırmaz. Gidip bet oynarsan ayrı tabi. Onlardada adamın biri gelir bet takımıyla basar 1.000 dolar alıp giderler sende sinir küpü olursun... kumara gerek yok....

Sırf skin için bir bıçağa o kadar para verilmez diye düşünüyorum. Bana çok saçma geliyor. Yayıncılardan özenip bu işe hiç bulaşmayın. O kasadan çıkaramasa bile 2 gün sonra aldığı bağışlar ile 2 katı fazla para kazanıyor zaten. Gereksiz.

Sırf skin için bir bıçağa o kadar para verilmez diye düşünüyorum. Bana çok saçma geliyor. Yayıncılardan özenip bu işe hiç bulaşmayın. O kasadan çıkaramasa bile 2 gün sonra aldığı bağışlar ile 2 katı fazla para kazanıyor zaten. Gereksiz.
Çoğu kasayı ve anahtarı da sponsorlarından alıyor zaten. :)

Eğer maddi durumun yeterli ise bıçak alınabilir ama eğer maddi durumun bu tür lükslere izin vermiyorsa ikisinden de uzak dur.

Ben 5 tane Kuzenim 100 tane kasa açtık çıkanlar hep 2-3 liralık skinler en pahalı skin 25-30 lira falandı. Zararımız efsane çıkan itemler gereksiz.

Bu yüzden kasa açmaları salla. Bende yayıncıları izlemiştim özendim falan sonuç ortada. Üstteki arkadaşın dediği gibi yayıncı adam bir şekilde zararını kurtarabilirken bizim kurtarmamız imkansız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı