CS:GO, Bıçak kasadan mı, yoksa pazardan mı alınmalı?

nefti

Kilopat
Makaleler
4
Merhaba Sosyal. Yakın zamanda CS:GO'da bir bıçak alacağım. Fakat bugün Hellcase'i gezerken bir kasa buldum. Kasanın adı Knives (Knives - Open cases on Hellcase.com). Sizce bir bıçağa karar verip onu ByNoGame veya pazardan mı alsam yoksa bu kasayı mı açsam?

Son düzenleyen: Moderatör:
ByNoGame'den alsan senin için daha iyi olur çünkü kasa açarsan eğer 68 doların altında bıçak çıkma ihtimalide var ve paran durduk yere çöpe gitmesin :).

Takas yasağı geldiği için millet bir an önce elimden çıksın eşyalar diye %30 gibi indirimlerle satıyorlar. ByNoGame'den alman daha mantıklı olur.
Ancak bana sorarsan boşuna para verdiğine değmez.

1- Hellcase'e asla para yatırma. Neden mi? Çünkü açacağın kasada ki gelecek bıçak en ucuz ve değersiz bir eşya olucak. Böyle kasalarda %'lik sistemi var. Misal en pahalı bıçak hangisi bilmiyorum fakat örnek olarak Karambit diyelim. Karambit'in değeri %1 iken diğerlerinin değerleri buna azaran daha yüksek. Gut Knife %10 Karambit %1 Pala Bıçağı %89 dersek. Burdan sana çıkacak bıçak Pala'dır. Kişiler kendi oluşturuyor kasaları ve %100'ü doldurması gerekiyor. Farkındaysan yukarda ki verdiğim örnekte tam 100' yaptım.
2- ByNoGame güvenli fakat bıçak fiyatları oldukça kabarık. Bunu göz önünde bulundur. Alacağın bıçağın ileriye dönük olmasına bak. Bana kasadan çıktı ve fiyatı 380TL idi. Bir ara 420-400'ü gördü fakat ben satmadım.

FaceIT, ESEA gibi platformlarda oynamayacaksan iki üç tane Rus çocuğa hava atmak için parana kıyma bence. Steam hesabına tonla ucuz oyun alıp, levelini arttırıp daha iyi bir profile sahip olabilme şansın felan da var benden söylemesi. :))

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı