Biçimlendirlimiş harici harddisk geri kurtarma

nymberg

Centipat
Yanlışlıkla biçimlendirilmiş olan harici 1TB'lik harddiski kurtarmak için önerebileceğiniz ücretsiz program var mıdır? Veya uygun fiyatlı bir program? Ayrıca içinden gerekli olan verileri seçerek almak istiyorum. Gereksiz veriler ile zaman kaybı yaşamak istemiyorum. Yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim.

Bununla ilgili pek çok program var ben Recover my files ile geri getirmiştim ama üzerine bir şey yazdıkça gidiyor umarım dokunmamışsınızdır. Seçilebiliyor nelerin alınacağı.

Bununla ilgili pek çok program var ben Recover my files ile geri getirmiştim ama üzerine bir şey yazdıkça gidiyor umarım dokunmamışsınızdır. Seçilebiliyor nelerin alınacağı.
Hayır dokunmadım fakat sadece istediğim dosyaları seçerek ve görerek geri getirmem mümkün müdür? Çünkü içindeki gereksiz verileri tekrar geri getirmek istemiyorum.
Recuva crack sürümünü kolayca bula bilirsin. Uygulamayı tavsiye ederim.
Recuva denemiştim fakat dosyaları karışık halde buluyor yani onları tek tek işaretlemem mümkün değil. Daha kullanışlı bir program için soru sormuştum.

Hayır dokunmadım fakat sadece istediğim dosyaları seçerek ve görerek geri getirmem mümkün müdür? Çünkü içindeki gereksiz verileri tekrar geri getirmek istemiyorum.

Recuva denemiştim fakat dosyaları karışık halde buluyor yani onları tek tek işaretlemem mümkün değil. Daha kullanışlı bir program için soru sormuştum.
Recover My Files'ta tek tek seçebiliyorsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı