Big Sur kurulumu yap dedikten sonra yazılar durdu

Dosya Ekleri

• 46935A7A-B7A0-4071-94CE-D0409639EE60.jpeg
    46935A7A-B7A0-4071-94CE-D0409639EE60.jpeg
    277,2 KB · Görüntüleme: 22
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buralarda yapan kuruluma geçebilenler var. Belki 5500 ile alakalıdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buralarda yapan kuruluma geçebilenler var. Belki 5500 ile alakalıdır.
Bir yerde mi yanlış yapıyorum acaba anlamadım bir türlü.

Şimdi tekrar düşününce hatanın USB portları ile ya da haritalandırma ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Önce USB yaması yapılmalı düzelmezse farklı portlar ya da farklı USB 2.0 bellek denenmeli.

Şimdi tekrar düşününce hatanın USB portları ile ya da haritalandırma ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Önce USB yaması yapılmalı düzelmezse farklı portlar ya da farklı USB 2.0 bellek denenmeli.

USB yaması nasıl yapılır bilmiyorum. Nasıl öğrenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
USBToolBox kısmında anlatıyorum.

Usbtoolbox kısmında anlatıyorum.

1684881088447.png

Hocam bu değer verme kısmını anlayamadım burada ne yapmam gerekiyor typce C portum yanmıyor hangilerine ne değeri vermem gerekiyor söyleyebilir misiniz?

Deneyin. O ACPI sayıları onları ifade etmiyor. Bizim yüklediğimiz sadece modifiye edilen.

Hocam bu değer verme kısmını anlayamadım burada ne yapmam gerekiyor typce C portum yanmıyor hangilerine ne değeri vermem gerekiyor söyleyebilir misiniz?
Videoda diyorum zaten. USB 2 için 0 değeri, USB 3 için 3 değeri, dahililer için 255, type c için ya 9 ya 10.

Deneyin. O ACPI sayıları onları ifade etmiyor. Bizim yüklediğimiz sadece modifiye edilen.

Videoda diyorum zaten. USB 2 için 0 değeri, USB 3 için 3 değeri, dahililer için 255, Type-C için ya 9 ya 10.

Attığım görüntüde 3, 4, 8 rakamlarının içinde ki portlar dahili içine mi giriyor yoksa USB 2'ye mi giriyor onu anlamamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı