Big time oyuna girerken error veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Laela

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Geil Evo Spear 3200MHz 2x 8 GB
Ekran kartı
GIGABYTE Geforce GTX 1650
Anakart
GIGABYTE H510 M H
İşlemci
İntel Core İ5 10400f LGA1200
arkadaşlarımdan görüp big time diye bir oyun yükledim. Oyuna girmek için Launcher'e giriyorum starta basıyorum ardından ekte koyduğum error geliyor.

Screenshot_1.png

Direkt yüklediğiniz gibi çalışmayabilir bilgisayarı resetleyin daha sonra tekrar deneyin olmazsa disk alanı çok darsa biraz açın çünkü oyunlar çalışırken diskten az da olsa yer bazı büyük oyunlar daha fazla yer.

Direkt yüklediğiniz gibi çalışmayabilir bilgisayarı resetleyin daha sonra tekrar deneyin olmazsa disk alanı çok darsa biraz açın çünkü oyunlar çalışırken diskten az da olsa yer bazı büyük oyunlar daha fazla yer.
oyuna giriş yapmak için token key diye birşey gerekiyormuş hallettim eyw

Son düzenleme:
Nasıl halletin söylebilirimsin.

Oyundaki değerli eşyaları alıp NFT alnına koyabilyorsun satın alırlasa para kazandırıyor.
usta bunlar token paylaşıyorlar hesaplarında falan o tokeni giriyorsun sitesine bu kadar token olmadan giriş yapılmıyormuş whitelist sistemi gibi birşey

Bende kodu almama rağmen açılmıyor yani şöyle diyeyim play Now'a basıyorum açılış resmi çıkıyor bekliyorum bekliyorum oyunun kendisi gelmiyor açılmıyor lütfen birisi yardım edebilir mi! RAM: 8 GB SSD fazlasıyla yer var.

Yeni konular

Geri
Yukarı