Bigjoy BIGMASS Gainer GH Factors alınır mı?

boifromasgard

Kilopat
Yer
Denizli
Ara tatilde kalorileri arttırmak için gainer alacağım. Bigjoy’un bu ürünü dikkatimi çekti. Bu ürün iyi midir? Zaman zaman laktoz sıkıntı yaratabiliyor, ürünün laktoz seviyesi nasıldır? Supplementler’de üyelik indirimimle servisi 16TL’ye geliyor bu ürünün, servis başına 20TL’ye kadar verebilirim, daha iyi bir ürün alabilir miyim?

Aromasının bir önemi yok, 350-400 kalori olması benim için yeterli. Benim için önemli olan kalitesi ve laktoz seviyesi.

Laktoz seviyesini bilmiyorum fakat ürün kaliteli. Alınabilecek en iyi gainerlardan.
Mysupplement ve Nutrade hakkında ne düşünüyorsunuz. İçerisinde vitargo bulunan Ratel Sports Mast Gainer Nutrade formülasyonuyla yapılmış, öyle yazıyor sitesinde. Bu nedenle sormak istedim. Nutrade önermiyorsanız Mysupplement alacağım.

Mysupplement ve Nutrade hakkında ne düşünüyorsunuz. İçerisinde vitargo bulunan Ratel Sports Mast Gainer Nutrade formülasyonuyla yapılmış, öyle yazıyor sitesinde. Bu nedenle sormak istedim. Nutrade önermiyorsanız Mysupplement alacağım.

Nutrade'in hammaddesi, Maltodekstrin ve Dextrose'dan bir tık daha iyi. Mysupplement'in ise protein oranı güzel.

Eğer kreatin istemiyorsanız, Nutrade alın. Mysupplement kreatin içeriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı