Bigjoy bigmass gainer gh vs Hardline progainer

TheMajorA

Picopat
Daha fazla  
Bigjoy bigmass gainer gh vs Hardline progainer. Evet düşünceleriniz nelerdir? Pis temiz önemli değil vücudum yağlanmıyor zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuda katılmıyorum sen her konuya hıq dan gerisi yalan diyorsun diğer markalarada çamur atıyorsun bende hıq kreatin kullanıyorum whey kullanıyorum ama şunu da unutma hıq yokken hardline ve bigjoy vardır bu işi Türkiyeye getiren onlardır hardline ve bigjoya çamur attırmam
HIQ hepsinden daha kaliteli Gainerde WPC80 var, bunu sağlayan başka Gainer varmı söylermisin?

Kardeş HIQ alacak para olsa weider alırım zaten😂
HIQ ucuzdu en son ikisindende ve içerik olarak çok daha iyi.

Dosya Ekleri

• GAİNER.png
    GAİNER.png
    617,8 KB · Görüntüleme: 219
Liste güncel değil fiyatlar değişmiş olabilir.

Tamamdır kral bigmass almayı düşünüyordum ama progainer daha iyi diyenler oldu karar verdim o zaman.
HIQ çok daha iyi, WPC80 var Gainerlarında ve karbonhidrat oranıda yüksek ve, hammaddeleri kaliteli.

Bu konuda katılmıyorum sen her konuya hıq dan gerisi yalan diyorsun diğer markalarada çamur atıyorsun bende hıq kreatin kullanıyorum whey kullanıyorum ama şunu da unutma hıq yokken hardline ve bigjoy vardır bu işi Türkiyeye getiren onlardır hardline ve bigjoya çamur attırmam
Ayrıca Creatine HIQ para vermenden birşey bilmediğini kanıtlamış oldun.

Liste güncel değil fiyatlar değişmiş olabilir.

HIQ çok daha iyi, WPC80 var gainerlarında ve karbonhidrat oranıda yüksek ve, hammaddeleri kaliteli.

Ayrıca creatine HIQ para vermenden bir şey bilmediğini kanıtlamış oldun.

Kanka baktım daha iyi doğru diyorsun da supplementler.comda olması lazım %20 daha ucuza alıyorum orada.

Yeni konular

Geri
Yukarı