Bigjoy Gainer kaç ölçek içilmeli?

Güzel. Haftaya arttırırsın miktarı. Aldığın marka da iyi zaten etki eder zamanla.
Tarif: Pirinç unu
Gainer
Yulaf
Süt
Granola (opsiyonel)
Çikolatalı labne (opsiyonel)

Hocam labne ve granolayı istersen koyabilirsin tadı daha güzel oluyor. Pirinç unu, gainer, yulafı küçük bir tencereye dök. 1,5 bardak süt döküp kısık ateşte durmadan karıştır. Bir kaç dakika sonra yoğun bir kıvam alınca altını kapat. İster sıcak ye ister dolaba at fark etmez ikisi de güzel. Muz dilimleyebilirsin üstüne. İnternette pirinç unuyla ve yulafla yapıyorlar sadece bence tadı pek güzel olmuyor. Labne aroma veriyor granola da tadını güzelleştiriyor. Bu şekilde daha severek yersin. Kilo da aldırır.
ben bu tarifi gainer ve yulafsiz yapıyorum hocam ama gainer eklerim.
yulaflı nasıl olur bilmiyorum yulafı sütle yiyince daha hoşuma gidiyor
teşekkür ederim :)

Nasıl hocam durumlar etkisi oluyor mu gainer'in ?
Bende kullanıyorum şu anda gainer. 1.5 yıldır spor geçmişim var 4 ay sakatlık ve hastalık durumlarından ara vermek zorunda kaldım. Geçen hafta spora tekrar başladım kütlemi tekrar kazanmak için ara öğünleri gainer ile destekliyorum. En sağlam supplementlerden biri bence.

Nasıl hocam durumlar etkisi oluyor mu gainer'in ?
Bende kullanıyorum şu anda gainer. 1.5 yıldır spor geçmişim var 4 ay sakatlık ve hastalık durumlarından ara vermek zorunda kaldım. Geçen hafta spora tekrar başladım kütlemi tekrar kazanmak için ara öğünleri gainer ile destekliyorum. En sağlam supplementlerden biri bence.
1 haftadır kullanıyorum şu anda.
Kutu arkasında spordan önce 2 ölçek spordan sonra 2 ölçek belirtiyor ama ben 1 ölçek alıyorum, hem daha hızlı bitmesin bir de birden yüklenme olmasın diye.
1 haftalık için ne kadar fark yarattı bilmiyorum hocam ama gene de yararı olur diye düşünüyorum
2 ölçekte 396 kalori 20 gram protein var
Ama spordan sonra iştaha etki yaptı tabi

Ama biterse gainer alır mıyım bilmiyorum
Protein tozu da alabilirim, çünkü karbonhidrat ı her şeyden alabilirim makarna patates karbonhidrat ama protein i bazen bulmak zor olabiliyor

Geri
Yukarı