Bigjoy Gainer kaç ölçek içilmeli?

maykıll

Hectopat
Makaleler
3

Arkadaşlar bu ürünü aldım kullanım önerisi 2 ölçek spor öncesi 2 ölçek spor sonrası yazıyor. Yani günde 2 servis yapıyor bu şekilde.
Yeni başladığım için ağır diye düşünüyorum.
Spordan sonra 1 veya 1.5 ölçek mi içsem yoksa spor öncesi 1 ölçek spor sonra 1 ölçek mi içsem?
Öneri almak istiyorum.

Spordan sonra 2 ölçek yeterli olacaktır.

Yeni başladıysan sindirim sistemin alışık olmadığı için zorluk çekebilirsin istersen bir kaç gün spor sonrası 1 ölçek kullan daha sonra 2'ye çıkar.

Spordan sonra 2 ölçek yeterli olacaktır.

Yeni başladıysan sindirim sistemin alışık olmadığı için zorluk çekebilirsin istersen bir kaç gün spor sonrası 1 ölçek kullan daha sonra 2'ye çıkar.
Tamamdır hocam spor sonrası 1 ölçek alırım diğer günler 2 ye çıkartırım teşekkür ederim.
Ne gibi yan etki olur mesela ?

hocam bugün 1 ölçek içtim antrenman sonrası
isal oldu başta ve hafif bir kalp çarpıntısı başka bir yan etki yaşamadım normal midir?
tokluk hissi var şuanda
1 ölçekte 500mg creatin monohidrat yazıyor
Kusura bakma biraz geç dönüyorum foruma çok giremedim.
Zaten kullanmaya devam ediyorsan alışmıştır vücudun. Kalp çarpıntısı çok şiddetli değilse normal sonuç olarak karbonhidrat desteği alıyorsun vücuda enerji giriyor. Gece yatmadan falan içemem ben uyutmaz asla.
500 mg creatine az bu arada sanırsam 5000'dir o.
Tokluk hissi konusunda da yemekten 1 saat sonra falan iç yemekten önce içersen iştahın kalmayabilir.

Kusura bakma biraz geç dönüyorum foruma çok giremedim.
Zaten kullanmaya devam ediyorsan alışmıştır vücudun. Kalp çarpıntısı çok şiddetli değilse normal sonuç olarak karbonhidrat desteği alıyorsun vücuda enerji giriyor. Gece yatmadan falan içemem ben uyutmaz asla.
500 mg creatine az bu arada sanırsam 5000'dir o.
hocam şu anda öyle bir yan etkisi yok spordan önce ve sonra 1 ölçek alıyorum

İyi yapıyorsun. Gainer ile yapabileceğin kendim uydurduğum bir tatlı var istersen vereyim tarifini. Hem basit oluyor hem de lezzetli oluyor ara öğün olarak.

Güzel. Haftaya arttırırsın miktarı. Aldığın marka da iyi zaten etki eder zamanla.
Tarif: Pirinç unu
Gainer
Yulaf
Süt
Granola (opsiyonel)
Çikolatalı labne (opsiyonel)

Hocam labne ve granolayı istersen koyabilirsin tadı daha güzel oluyor. Pirinç unu, gainer, yulafı küçük bir tencereye dök. 1,5 bardak süt döküp kısık ateşte durmadan karıştır. Bir kaç dakika sonra yoğun bir kıvam alınca altını kapat. İster sıcak ye ister dolaba at fark etmez ikisi de güzel. Muz dilimleyebilirsin üstüne. İnternette pirinç unuyla ve yulafla yapıyorlar sadece bence tadı pek güzel olmuyor. Labne aroma veriyor granola da tadını güzelleştiriyor. Bu şekilde daha severek yersin. Kilo da aldırır.

Geri
Yukarı