Bigjoy protein tozu iyi midir?

Hocalarım linkini başlıkta paylaştığım Bigjoy protein tozum elime geçti, servis başına 33 gram yazıyor arkasında ama bu benim bütün günlük protein ihtiyacımı karşılayacak miktarda mı?

Hocalarım linkini başlıkta paylaştığım Bigjoy protein tozum elime geçti, servis başına 33 gram yazıyor arkasında ama bu benim bütün günlük protein ihtiyacımı karşılayacak miktarda mı?
Tabikide değil ortala mkilon çarpı 1.6-1.8 civarı protein alman gerekiyor ben şahsen kilom çarpı 2 civarı ayarlıyorum en kötü kilonx1.5 al günde en fazla 1 ölçek protein tozu al.

Hayır protein ihtiyacını sadece ondan karşılamaya kalkma. Zaten böyle bir şey yapmaya kalksan günde 5 ölçek falan kullanman gerekir bu da sağlıklı değil. Et, tavuk, yumurta gibi aminosit profili yüksek besinleri tüketmeye özen göster. O protein tozunu da kas protein sentezi artacağı için antrenmandan sonra kullanman en mantıklısı olur. Protein ihtiyacını yağsız vücud kütlenin 1.5 2 katını alıp hesaplayarak bulabilirsin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı