BigJoy ürünleri nasıldır?

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Merhabalar, Big Joy ürünleri nasıldır? Trendyol'da satılan fason markalar gibi midir yoksa HIQ'ten daha mı iyidir? Pek anlayamadım. Protein Ocean'dan daha ucuz genel anlamda. Şu anda kafein ürününü kullanıyorum ve gayet iyi gibi, sizlerin de yorumlarını bekliyorum. @cinar_yasarrr hocam sizlerin de fikrini merak ediyorum.

Merhaba, big joy ürünleri nasıldır? Trendyol'da satılan fason markalar gibi midir yoksa HIQ'ten daha mı iyidir? Pek anlayamadım. Proteinocean'dan daha ucuz genel anlamda. Şu anda kafein ürününü kullanıyorum ve gayet iyi gibi, sizlerin de yorumlarını bekliyorum. @cinar_yasarrr hocam sizlerin de fikrini merak ediyorum.

Kaliteli denebilecek düzeyde bir marka. Ancak nasıl Proteinocean'dan ucuz oluyor onu çözemedim.

Merhabalar, Big Joy ürünleri nasıldır? Trendyol'da satılan fason markalar gibi midir yoksa HIQ'ten daha mı iyidir? Pek anlayamadım. Protein Ocean'dan daha ucuz genel anlamda. Şu anda kafein ürününü kullanıyorum ve gayet iyi gibi, sizlerin de yorumlarını bekliyorum. @cinar_yasarrr hocam sizlerin de fikrini merak ediyorum.
Marka kaliteli ve güvenilir bir marka. Whey olarak trde en kaliteli whey sıralaması yapacak olursam
hardline (%30 wpi90 + wpc80) > hiq (full wpc80) = bigjoy = protein ocean = phardux = xpro = supplementler.com = mysupplement diye gider.
Yazmadığım marka varsa ya wpc70dir ya da güvenilir değildir
Kısaca bigjoyun whey kalitesi hardline den sonra trde ki çoğu markayla ve hiq ile de eşit. Diğer hammadde ürünleri zaten güvenilir olduğu için saf hammadde olacak ve hiçbir fark olmayacak.

Geri
Yukarı