Bigjoy vs Hardline

MetinMumcu

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba, bu iki markadan birinden whey protein almak istiyorum. Hangi marka daha iyidir ve hangi aromayı tercih etmeliyim? Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçeriklerine bakarak alabilirsin marka kalitesi olarak pek fark yok. Benim tercihim her zaman çikolatalı oluyor. Diğer aromalar bir süre sonra aşırı yapay geliyor.

Forumda bu iki markanın daha önce de karşılaştırdığını görmüştüm diye hatırlıyorum. Fakat iki markada kaliteli. İkisini de tercih edebilirsin. Aroma olarak ben hep bisküvili alırım ama damak zevkine bağlı. Genelde herkes çikolatalı alıyor.

Merhaba, bu iki markadan birinden whey protein almak istiyorum. Hangi marka daha iyidir ve hangi aromayı tercih etmeliyim? Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Bigjoy aroma olarak daha iyi ham madde kaliteleri ikisinin de gayet iyidir (bigjoy Volac'tan Hardline Agropure'dan alıyor hammaddeyi.) Max bütçeniz nedir bu arada hocam?

Hocam 700-750 maximum çıkacağım miktarlar. Ama hani 100 lira daha fazla verin şunu alın çok daha yarar sağlayacak dediğniz bir ürün varsa onu almak isterim.

O fiyat bandında en F/P seçenek bu hocam;

Ham madde 43 yıllık volac firmasından yani gayet güvenilir, mochalısını tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı