Bilal Erdoğan: Daha inançlı bir nesil istiyoruz

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Bilal Erdoğan, imam hatipliler kurultayı'nda konuştu.
Sivas'ta düzenlenen 19. imam hatipliler kurultayı'nda konuşan ilim yayma vakfı mütevelli heyeti başkanı necmettin bilal Erdoğan, çevremizdeki arkadaşlarımızın ve kendi çocuklarımızın imam hatibe gitmesi konusunda ayağımızın sekmemesi lazım dedi. Kaynak 1 Kaynak 2 insanlara "dinin nedir? Namaz kılıyor musun? Oruç tutuyor musun?" gibi Allah'ın kuluna soracağı soruları sormayın. "aç mısın, susuz musun, geçinebiliyor musun, evin var mı, hasta mısın, evinde hasta var mı?" gibi kulun kula soracağı soruları sorun. Fatih Sultan Mehmet han.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu açıklamaların tepki göreceğini bilecek kadar yaşlandılar burada ki amaç milleti tahrik etmek ve tazminat kovalamak bence yolun sonu gözüktü akp.

Bilal Erdoğan, imam hatipliler kurultayı'nda konuştu.
Sivas'ta düzenlenen 19. imam hatipliler kurultayı'nda konuşan ilim yayma vakfı mütevelli heyeti başkanı necmettin bilal Erdoğan, çevremizdeki arkadaşlarımızın ve kendi çocuklarımızın imam hatibe gitmesi konusunda ayağımızın sekmemesi lazım dedi. Kaynak 1 Kaynak 2 insanlara "dinin nedir? Namaz kılıyor musun? Oruç tutuyor musun?" gibi Allah'ın kuluna soracağı soruları sormayın. "aç mısın, susuz musun, geçinebiliyor musun, evin var mı, hasta mısın, evinde hasta var mı?" gibi kulun kula soracağı soruları sorun. Fatih Sultan Mehmet han.

Daha inançlı bir iktidar istiyoruz.

Kendileri dinin yasakladığı her şeyi yapıyorlar (savunmaları da devlet yönetirken her şey mübahtır.)Halka gençliğe gelince dini öğreticekler hadi oradan zamanında sıkı inançlı birisiydim şu siyasal İslam'dan ötürü soğudum neredeyse dinden.

Geri
Yukarı