Bileşenleri Azerbaycan'dan Ucuza Alıp Satmak

EvieFrye

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Azerbaycan,Bakü
Daha fazla  
Arkadaşlar selam 🙂
Aklıma acayip bir fikir geldi. Azerbeycan'da yaşadığım için PC parçalarını yurt dışından daha ucuza alabiliyorum. Acaba şimdi ben alsam sonra buradaki almak isteyen arkadaşlara kargoyla göndersem? Nasıl fikir sizce? Biliyorum biraz çılgınca bir şey ama bence yapılabilir 🙂
Misal, RTX 2080 Super ekran kartını 5500 TL'ye satabilirim ne diyorsunuz?
Bir de yetkili arkadaşlardan ricam konumu başa tutturabilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam 🙂
Aklıma acayip bir fikir geldi. Azerbeycan'da yaşadığım için PC parçalarını yurt dışından daha ucuza alabiliyorum. Acaba şimdi ben alsam sonra buradaki almak isteyen arkadaşlara kargoyla göndersem? Nasıl fikir sizce? Biliyorum biraz çılgınca bir şey ama bence yapılabilir 🙂
Acaba bunu başka düşünen var mıdır ? Acaba ? 🤔

Hep şeyi merak etmişimdir. Bir CPU alınsa plastik kutu içinde ayının içine sokulsa ayı direk kargolansa hediye diye içini açıp bakmayacaktır herhalde. X-Ray tarzı bir şeye sokuyorlarmı acaba gümrükte. Öyle olsa ben aliexpressten nasıl bıçak aldım. Aliexpress üzerinden 3 tane karambit tarzı bıçak aldım. Hiçbirinde sorun yaşamadım.

Arkadaşlar selam 🙂
Ben Iğdır'dayım. Gümrükte buluşalım :D

Geri
Yukarı