Bilgi Sarmal TYT matematik iyi mi?

LossSantos

Kilopat
Makaleler
1
Selamlar. 12. sınıfım. TYT matematik için Üçdörtbeş’i bitirdim. Hocamız Bilgi Sarmal TYT matematiği önerdi. Geçen yıllarda matematiğini değil de Türkçesini çözmüştüm ama hatalı sorular vardı. Bu kitabı kullananlar kitap hakkında ne düşünüyorsunuz?

Selamlar. 12. sınıfım. TYT matematik için Üçdörtbeş’i bitirdim. Hocamız Bilgi Sarmal TYT matematiği önerdi. Geçen yıllarda matematiğini değil de Türkçesini çözmüştüm ama hatalı sorular vardı. Bu kitabı kullananlar kitap hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bilgi Sarmal alınabilir. Kötü bir kaynak değil.

Simdi hatirlayabildim. Metin yayinlarini siddetle oneririm.

O zaman Bilgi Sarmal TYT matematik almanız gereksiz olur. Benim önerim zor bir problem fasikülü (Endemik, Apotemi vb.) alıp devam etmeniz. Bir de Acil Yayınlarının fonksiyonlar, polinom vb. fasiküllerini çözmeniz olacaktır.

Selamlar. 12. sınıfım. TYT matematik için ÜçDörtBeş'i bitirdim. Hocamız bilgi sarmal TYT matematiği önerdi. Geçen yıllarda matematiğini değil de türkçesini çözmüştüm ama hatalı sorular vardı. Bu kitabı kullananlar kitap hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gayet güzel, soru çözümlerini YouTube'dan izlemeni tavsiye ediyorum. Bir de bende tek sıkıntısı ilk sayfaların kopması oldu. Sayfaları çevirirken dikkatli çevir. Bu sadece bende olmuş bir şey değil. 😅

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı