Bilgileri telefonda kalan Instagram hesabına nasıl girilebilir?

chump397

Hectopat
Daha fazla  
Instagram hesabıma giriş yapamıyorum. Hesabım mail ve telefon numarasıyla bağlı. Fakat telefonum bozuldu ve garantiye gönderdim sıkıntı şurada telefonun içinde unuttum hattımı bu yüzden telefon numarama ulaşamıyorum ve ulaşabileceğimi de sanmıyorum. Backup kodlarına da sahip değilim telefondaydı. Instagram desteğe mail attım ama cevap vereceklerini sanmıyorum. Hesabıma nasıl giriş yapabilirim?

Instagram hesabıma giriş yapamıyorum. Hesabım mail ve telefon numarasıyla bağlı. Fakat telefonum bozuldu ve garantiye gönderdim sıkıntı şurada telefonun içinde unuttum hattımı bu yüzden telefon numarama ulaşamıyorum ve ulaşabileceğimi de sanmıyorum. Backup kodlarına da sahip değilim telefondaydı. Instagram desteğe mail attım ama cevap vereceklerini sanmıyorum. Hesabıma nasıl giriş yapabilirim?
Bir çılgınlık yapıp telefon servisten gelene kadar Instagram'a girmemeye ne dersiniz? Bu arada Instagram Destek cevap verene kadar zaten servisten gelir telefon. Benim düşüncem böyle. Ama yine de Instagram Destek'ten cevap bekleyin.

Bir çılgınlık yapıp telefon servisten gelene kadar Instagram'a girmemeye ne dersiniz? Bu arada Instagram destek cevap verene kadar zaten servisten gelir telefon. Benim düşüncem böyle. Ama yine de Instagram Destek'ten cevap bekleyin.

Sorun Instagram'a girip girmemek değil okumamışsınız yazdıklarımı galiba ya da ben anlatamamışım. Hattım telefonun içerisinde kaldı ve büyük ihtimalle tekrar ulaşamayacağım hata.

Telefonunuzda Google Fotoğraflar varsa belki yedek kodların ekran görüntüsünü yedeklemiş olabilir.
Google Fotoğraflar kullanmıyordum.

Geri
Yukarı