Bilgilerim ele geçirilmiş olabilir mi?

Hocam bu çocuklar hedeflerini etrafta satılan bilgilerimizi kullanarak seçiyor sonra aldığı yurtdışı hatlarla (legal) eline alıyor. RAT olayı falan yok büyük ihtimalle isminiz ve soyisminizden numaranıza bilginize ulaşmışlardır sizi kandırıyolardır. RAT yediyseniz bile illahi bir yerde belli olur küçücük çocuklar zaten RAT'ları her dosya türüne koyup sigortacılardan kart çalıyorlar neler neler yapıyorlar. İçiniz rahat olsun taramaları yaptıysanız sorun olmaz kolpa hepsi.
aynen hocam biliyorum o mevzulari maalesef cok yayginlasmis yani boyle yabanci hattan araninca ve bu mesajlar yazilinca nabzim 150ye firladi 2 saattir bilgisayari check up yapiyorum

aynen hocam biliyorum o mevzulari maalesef cok yayginlasmis yani boyle yabanci hattan araninca ve bu mesajlar yazilinca nabzim 150ye firladi 2 saattir bilgisayari check up yapiyorum
Yok hocam bende size +31'li numaradan söylerim bilgilerinizi sorun yok, numaranız ellerine geçtiyse bile oradan isminiz soyisminiz ile kandırıyorlar. Devletimizin elemanları bu tarz bilgileri sattığı için zaten güvende falan değiliz. Çocuk zaten kendini güvenceye alacak kadar korktuğu için yabancı hat ile iletişime geçmiş. Ciddiyim rahat olun herkes yapabilir bunu. Zaten çoğu hackerim ayağına bu bilgilerin sorgulandığı illegal panellerle milleti korkutuyor bir icraatleri yok.

HSYS (Halk Sağlığı Yönetim Sistemi) veritabanı sızdırıldı. Ölü canlı 100,923,784 kişinin verileri (TCKN, Tam İsim, Doğum Günü, Yaşadığı İlçe, Ebeveyn İsimleri, Ebeveyn TCKN) sızdı. Boş tehditler savuruyorlar. Kaale almayın engelleyin geçin.
D: Ayrıca MERNİS dataları da sızmıştı. Geçen seçim yaşınız +18 ise oradan daha çok verinizi de bulurlar.

Yok hocam bende size +31'li numaradan söylerim bilgilerinizi sorun yok, numaranız ellerine geçtiyse bile oradan isminiz soyisminiz ile kandırıyorlar. Devletimizin elemanları bu tarz bilgileri sattığı için zaten güvende falan değiliz. Çocuk zaten kendini güvenceye alacak kadar korktuğu için yabancı hat ile iletişime geçmiş. Ciddiyim rahat olun herkes yapabilir bunu. Zaten çoğu hackerim ayağına bu bilgilerin sorgulandığı illegal panellerle milleti korkutuyor bir icraatleri yok.
icimi rahatlattiniz bir nebze sag olun. kamu icinde cok fazla siber guvenlik acigi var diye duydum mernis'ten e-nabiz'dan ilac yazdirmaya kadar her turlu işlevi yapiyorlarmis cidden el atmalari lazim resmen sanal mafyacilik oynuyor ergenlige yeni girmis kucucuk cocuklar

HSYS (Halk Sağlığı Yönetim Sistemi) veritabanı sızdırıldı. Ölü canlı 100,923,784 kişinin verileri (TCKN, Tam İsim, Doğum Günü, Yaşadığı İlçe, Ebeveyn İsimleri, Ebeveyn TCKN) sızdı. Boş tehditler savuruyorlar. Kaale almayın engelleyin geçin.
HSYS üzerinden sadece hasta gösterirler hocam SQL datası kullanamazlar ve o da 2FA yöntemine geçti. MERNİS erişimi olan devlet elemanları bu SQL dosyalarını 20-50.000 TL arası gibi bir fiyatla satıyor sonra bunu alan kişiler de panel olarak pazarlıyor. Sonları gelse de rahatlasak.

Bugün +7 telefon kodu ile tanimadigim biri beni WhatsApp'tan sesli olarak aradi tanimadigim icin acmaya tenezzul etmedim. Ardindan mesaj yoluyla iletisime gecti bana once selam verip sonra "abi ben yasa dışı forumlarda takiliyorum senin PC'ni RAT'lamışlar bilgilerini ele gecirmisler T.C. numaran vs her şey gözüküyor" mesajini yolladi. Kolpa oldugunu dusunsem de ya bu benim numarami nereden bulmuş olabilir yoksa gercekten RAT'lanmıs miyim diye suphelenip antivirus programi indirdim ne var ne yok tarattim supheli yazilimlari kaldirdim CMD'den dinlenip dinlenmedigime dair kontrolleri gerceklestirdim hiçbir sorun cikmadi. Görev Yöneticisi'ni kontrol ettim gozume takilan yabanci bir dosya olmadi servisleri dahi kontrol ettim. Şimdi internet kapali sekilde yeniden tarama yapıyorum. Son zamanlarda da herhangi bir sosyal medya hesabim ne ele gecirildi ne de bilgisayarimda kontrol disi islem gerceklesti hiçbir problem yok yani ama korktum yine de. Yardimci olabilecek var mi ne yapmam gerekiyor, veya bu arayan sahis dolandirici bir kolpaci mi?

Hocam ilk başta demiş olduğu cümle direkt belli etti zaten kendini. Kendisine harçlık çıkarmak isteyen bir veledin yaptığı lamerlikten başka bir şey değildir bence. Tek yapmanız gereken kişiyi engellemek ve attığı hiçbir linke tıklamamak.

HSYS üzerinden sadece hasta gösterirler hocam SQL datası kullanamazlar ve o da 2FA yöntemine geçti. MERNİS erişimi olan devlet elemanları bu SQL dosyalarını 20-50.000 TL arası gibi bir fiyatla satıyor sonra bunu alan kişiler de panel olarak pazarlıyor. Sonları gelse de rahatlasak.
`HSYS database leak` diye aratın hocam SQL sızdı bayağı.

icimi rahatlattiniz bir nebze sag olun. kamu icinde cok fazla siber guvenlik acigi var diye duydum mernis'ten e-nabiz'dan ilac yazdirmaya kadar her turlu işlevi yapiyorlarmis cidden el atmalari lazim resmen sanal mafyacilik oynuyor ergenlige yeni girmis kucucuk cocuklar
ne demek hocam sorun yok. Sadece ilaç değil evinize sizin adınıza ihbar yaptırıp bile polis yollayabilir ambulans gönderip sizi tımarhaneye yatırabilir. Bu çocuklar zaten yakalandığı an işleri bitiyor.

Daha geçen gün benim arkadaş bana sülalemi saydı hocam. Çok zor değil bilgileri ele geçirmek, bilseler ne yapacaklar? Boş ver için rahat olsun. Çok özel ve önemli şeylerine kadar ulaştılarsa o zaman sende onlarla uğraşırsın fakat T.C. İsim soy isim, cep numarası falan filan salla geç. Bana bilmediğim bir şey söyle dostum de ona.

`HSYS database leak` diye aratın hocam SQL sızdı bayağı.
Hocam merak etmeyin ben yeterli bilgiye sahibim o dediğiniz olay oldu bayağı. Şuan erişim yasaklandı HSYS için ama nüfus müdürlüklerinde çalışan insanlar maalesef kimlik kontrolü gibi şeyler yaptığı için onlara RAT atıp hesaplarına giriyor ve SQL datayı çekiyor. Çok olay var hocam sadece bunlar hiçbir şey.

Geri
Yukarı