Bilgilerimi çalabileceğini iddia eden biri bilgilerimi çalabilir mi?

Konularla ben de ilgilendim. Kurallara aykırı.

Arkadaştan rahatsız oluyorsanız göz ardı edin uzatmanın manası yok cidden okb hastası olabilir bende okb hastasıyım eyer demenize rağmen devam ediyorsa o konu ile ilgili tekrar aynı şeyi deyin anlayacaktır böyle laf kalabalağına gerek yok.

Aç bak, on keredir ben anlatıyorum, o kabul edip devam ediyor. Vasat yazım hatalarına tahammül edemediğim için alıntı yapmıyorum.

Hocam özür diledim lütfen öyle demeyin.
Sen ömrünün kalanında da bu kandırmacaya defalarca düşeceksin ve böyle konular açacaksın. O tip insanlar gelip sana bunu anlatmaz. Ben senin bilgilerini çalsam neden bunu sana söyleyeyim? Gidip beni şikayet et diye mi? Ayrıca özürlük bir durum yok. Durum bizden de öte, psikolojik boyutta yani sende bitiyor ancak buraya konu açıp insanlardan destek istiyorsan onların sözlerini de inanarak dinlemelisin. Kolay gelsin.

Aç bak, on keredir ben anlatıyorum, o kabul edip devam ediyor. Vasat yazım hatalarına tahammül edemediğim için alıntı yapmıyorum.

Anlatmayın o zaman başkaları da yardımcı olabilir bu forumda sadece siz yoksunuz yardım etmeyin @Thrian forum açtığınızda bana yazın ilgilenirim.

Anlatmayın o zaman başkaları da yardımcı olabilir bu forumda sadece siz yoksunuz yardım etmeyin @Thrian forum açtığınızda bana yazın ilgilenirim.

Hocam tamam artık açmam konu zaten yardımınız için sağ olun. MP4 dosyası ve txt dosyası ile bir şey olmaz diyorsunuz değil mi? Bir de linke tıklayarak öyle bir virüs girer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı