Bilgilerimi çalabileceğini iddia eden biri bilgilerimi çalabilir mi?

Txt ve MP4'den bulaşması zor ama imkansız değil.
Kaspersky en iyi antivirüs sorun çıkmadıysa endişelenmeye gerek yok.
Link ile keylogger trojan bulaşabilir diye görmüştüm Kaspersky engeller zaten anormal bir durumda.

Eğer hala şüpheleniyorsanız engelleyin onu format atabilirsiniz.

Birader psikolojin bozuk olsa anlarım manyak olsan yine anlarım diğer arkadaşlara katılmadım troll falan diyen rahatlamaya ihtiyacın olabilir tabii ki ama ya 9 yaşındasın ya da dalga geçiyorsun merak etme hiçbir şey olmamıştır geçmedi bilgisayarına virüs adam senin bilgilerinle niye uğraşsın sende 13-15 yaşındasın PC'yi formatla sıkma canını.

Txt ve MP4'den bulaşması zor ama imkansız değil.
Kaspersky en iyi antivirüs sorun çıkmadıysa endişelenmeye gerek yok.
Link ile keylogger trojan bulaşabilir diye görmüştüm Kaspersky engeller zaten anormal bir durumda.

Eğer hala şüpheleniyorsanız engelleyin onu format atabilirsiniz.

Kaspersky telefonda 20 sn tarama yapıyor ve bir şey yok diyor bu kadar kısa sürede olması normal mi? Ve o algılamıyorsa bir şey yok mudur?

Konu sahibinin eski konularına baktım da zaten txt veya MP4 dosyalarından RAT yer miyim sorusunu 1 ay önce sormuş ve cevaplanmış. Hala aynı soruyu sormanın mantığını anlamadım. Eğer bu kişi sizi 1 aydır bilgilerinizi çaldığı şeklinde tehdit ediyorsa siber suçlara gidip şikayetçi olun.

Olay olmadan önce olduysa hiçbir şey olmaz hocam boşuna telaş yapmışsınız :D

Yok hocam olay 1 ay önce oldu zaten de hala aklımda olay esnasında bana virüsü siliyorum bak diye video attı Discord üzerinden. Dediğim gibi hatırladığım kadarıyla tıklamadım ama tıklamış ta olabilirim.
Konu sahibinin eski konularına baktım da zaten txt dosyasından RAT yer miyim sorusunu 1 ay önce sormuş ve cevaplanmış. Hala aynı soruyu sormanın mantığını anlamadım. Eğer bu kişi sizi 1 aydır bilgilerinizi çaldığı şeklinde tehdit ediyorsa siber suçlara gidip şikayetçi olun.

Hocam reşit değilim ve zaten beni engelledi.

Yeni konular

Geri
Yukarı