Sistemde USB Girişleri İptal Oluyor

Constantine

Kilopat
Merhaba arkadaşlar;

Bilgisayarımı toplamak için uzun zaman harcadım. Her ne kadar 1 yılda bütün teknoloji değişse de elimden geleni yaptım. Sistemim yazılı imzamda. Sorunlarımı şöyle yazayım;
1. Oyun oynarken ya da durduk yere sistem boşta iken aniden klavye, fare, USB wireless kısaca bütün USB girişleri iptal oluyor, reset ile düzeliyor.
2. Bazen durduk yere ekran gidiyor bu sorunda reset ile düzeliyor.
Çok kasmasın diye hiçbir şey yüklemiyorum. Arkadaşlar bilgisayarıma, bir haricim var içine kurulmuş olan oyunlarım var öyle oyun oynuyorum. Çok gerekirse kurulum yapıyorum. Gerek oyunları gerek programları.
Windows 8'i güncel olarak kullanıyorum, ne yazık ki korsan... Korsan kullandığım için utanç duyuyorum fakat ne yazık ki öğrencilik birçok durumda belimizi büküyor. Sorunu çözemedim ne yazık ki, format denemedim. Bilgisayarı uyku modundan çıkardığım zaman şifre istediği bölüm gelince klavye çalışmıyor fare çalışıyor. Klavyenin USB girişini çıkarıp taktığımda sorun düzeliyor bu da bir başka sorun. Bir de sistemim GTA 5 için uygun mu? :D Yardımınızı bekliyorum, iyi forumlar... Arkadaşlar cevap yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunların yazılımsal da olabilir donanımsal da olabilir öncelikle Windows'u orjinal olarak DreamSpark'dan alabilirsin. Bunun içinde aşağıdaki videoya bakabilirsin. Lise öğrencisi isen ders programını, E-Okul sayfasının resmini öğrenci kimliği vb. kanıtlayıcı resimler gönderirsen kabul edilebilir. Sistemin GTA 5 için rahatlıkla uygun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorunun işletim sistemi kaynaklı olmadığını düşünüyorum. Bios güncellemesi ve sürücü güncellemesi yapmanı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı