Bilgisayar 10-15 saniye sonra görüntü veriyor

UzRie

Hectopat
Merhaba. Anakartımın 3.0 port bağlantısı pini kırılmıştı, garantiye yolladım anakartın üzerindeki 3.0 portu değiştiler ve dün anakartım geri geldi. Tekrar toplattım bilgisayarı ama bu sefer bilgisayarın power tuşuna basıyorum bilgisayar açılıyor ama görüntüyü monitöre 10-15 saniye sonra veriyor. Yazı gelince düzeliyor ve açılıyor. Reset atarken de aynı düzelmedi. Anakart üzerinden anlatacak olursam power tuşuna basıyorum kırmızı yanıyor hemen ardından sarı ışık yanıyor ve 10-15 saniye sarı ışıkta kalıyor ve beyaz ışık yanıyor monitöre görüntüyü veriyor. Şimdiden teşekkür ederim.

Tekrar garantiye yollamayı deneyebilirsiniz. Bilgisayarı kullanırken herhangi bir sorun yoksa Bios a girebiliyorsanız kafanıza takmayadabilirsiniz.
aslında açıldıktan sonra hiç bir problemini görmedim ama rahatsız ediyor çünki güzel bir sistem topladım buda bana koyuyor inşallah bilen biri çıkarda yardımcı olur
Anakartı tekrar servise götürdüm ve bana denilen boot yapma süresi normal 15 saniye şuan haber bekliyorum sadece 😂 şaka gibi

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı