Bilgisayar 9 gün açık kalırsa bir şey olur mu?

Karantinaya girdiğim günden beri PC hep açık. Sadece yatarken kapatıyorum gece 1-2 gibi kapatıp sabah 9-10 gibi açıyorum hep bu saatler arası açık kalıyor bazen yayın izliyorum bazen CS:GO, GTA, Forza 4 arası oynuyorum. PC bayağı toz olmuş içi falan başka bir sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Karantinaya girdiğim günden beri PC hep açık. Sadece yatarken kapatıyorum gece 1-2 gibi kapatıp sabah 9-10 gibi açıyorum hep bu saatler arası açık kalıyor bazen yayın izliyorum bazen CS:GO, GTA, Forza 4 arası oynuyorum. PC bayağı toz olmuş içi falan başka bir sorun olur mu?

Başlıkla soru uyumsuz gibi. Sonuç olarak bilgisayar 7 saat kapalı oluyor yani bir şey olmaz.

9 gün boyunca aralıksız açık kalması sistemini yorar hocam çok uzun süre aralıksız açık bırakmak sisteme zarar verir tabii bu naptığınıza bağlı olarak değişir.(!)

Son düzenleme:
Artı -3 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı