Bilgisayar açıkken 4 kısa bip sesi

12345678

Decapat
Merhaba, normal bir şekilde Minecraft oynarken birden 4 kez bipledi. Kasma, donma ya da herhangi bir hata uyarısı, mavi ekran ile karşılaşmadım. Sadece 4 kısa bip sesi. Neden olduğunu çözemedim, yanda video açık değildi. Acaba neden olmuş olabilir?

Bir bakmanızı öneririm. BIOS ayarlarını sıfırlayıp, BIOS tarih ve saat ayarlarınızı kontrol etmenizi öneririm.

Merhaba, normal bir şekilde Minecraft oynarken birden 4 kez bipledi. Kasma, donma ya da herhangi bir hata uyarısı, mavi ekran ile karşılaşmadım. Sadece 4 kısa bip sesi. Neden olduğunu çözemedim, yanda video açık değildi. Acaba neden olmuş olabilir?

Shift tuşuna üst üste basıyor musun?

Shift tuşuna üst üste basıyor musun?
Hayır, yapışkan tuşları zaten kapatmıştım.
Bir bakmanızı öneririm. BIOS ayarlarını sıfırlayıp, BIOS tarih ve saat ayarlarınızı kontrol etmenizi öneririm.

Bunlar açılırken çıkan bipler. Kasadan değil de kulaklıktan geldi bu bip sesi. Ayrıca bilgisayar açık, hiçbir sıkıntısı bile yoktu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı