Bilgisayar acıldıgı zaman mouse görev çubuguna tıklamıyor

IPeRSeuSs

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımda 2 gündür şöyle bir sorunum var. Bilgisayar açıldıgı zaman görev çubugunda başlata mouse ile tıklayamıyorum. Ctrl alt delete yapıp görev yöneticisini açtıgım zaman sorunum düzeliyor.

Fakat bu sefer Chrome url kısmına ve ayarlar kısmına tıklamıyor mouse, bir çok işlem denedim düzeltemedim. Bios piline kadar sök tak yaptım olmuyor. Format atıyım dedim bu sefer Windows ultimet secme ekranında ileriye tıklamadı neden olabilir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımda 2 gündür şöyle bir sorunum var. Bilgisayar açıldıgı zaman görev çubugunda başlata mouse ile tıklayamıyorum. Ctrl alt delete yapıp görev yöneticisini açtıgım zaman sorunum düzeliyor.

Fakat bu sefer Chrome url kısmına ve ayarlar kısmına tıklamıyor mouse, bir çok işlem denedim düzeltemedim. Bios piline kadar sök tak yaptım olmuyor. Format atıyım dedim bu sefer Windows ultimet secme ekranında ileriye tıklamadı neden olabilir acaba?

BIOS'dan usb mouse support'u açın format işlemindeki sorun için.

Güvenli modda açın, bilgisayar aynı yerlere hala dokunmuyorsa büyük ihtimalle farede sorun var.
Aga ben mi anlatamiyorum sen mi anlamiyorsun? Her yere tikliyor mouse, sadece yazdığım yerlere tıklamıyor. Başka mouse taktım yine aynı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı