Bilgisayar açıldığıda Chrome'da reklam açılıyor

Chrome sıfırlayın. ADWCleaner ve MBAM ile tam tarama yapın.

Anti malware indirip taratın işe yarayabilir ben öyle çözmüştüm.

Kaspersky veya Malwarebytes ile taratın.

Bende böyle virüsler olsa direkt format atarım PC'ye, hiçbir antivirüse güvenmiyorum.
Bir de şu bağlantıdan AdBlock yükleyebilirsiniz.

Başlangıçtan onun ne olduğuna bakın ve dediğiniz gibi diğer uygulamalar silemiyorsa elle silmeyi deneyin. Chrome'u silip tekrar kurun ve bu sırada Kaspersky, MBAM ve Adwcleaner ile tekrar taratın.

Eki Görüntüle 657938

Gösterdiğim kısmın en sağ kısmında site linki varsa silin.

Reklam virüs ü.
Kaspersky, ADWCleaner ve Malwarebytes programları ile güvenli modda tam tarama yapın. İşe yaramazsa CCleaner ile startup ekranında açılan siteyi deaktif yapın.

%100 virüs Malwarebyts indirilmeli ve taratılmalı.

Kaspersky ile taramayı deneyin.

Sadece 15 dakika da sorunumu çözen Technopat Sosyal ekibine teşekkür ediyorum. Bilginiz ilginiz ve alakanızdan her zaman ki gibi şüphe duymadım. Malware bytes adlı programla 1 kere taradım 23 tehdit bulundu startapplication adı altında. Hepsini sildim ve sorunum düzeldi. Çok teşekkürler.

Sadece 15 dakika da sorunumu çözen Technopat Sosyal ekibine teşekkür ediyorum. Bilginiz ilginiz ve alakanızdan her zaman ki gibi şüphe duymadım. Malware bytes adlı programla 1 kere taradım 23 tehdit bulundu startapplication adı altında. Hepsini sildim ve sorunum düzeldi. Çok teşekkürler.
Önemli Değil Malwarebytsi silmeyin kesinlikle virüslü siteleri blockluyor.

Malwarebytes'ı canlı koruma olarak kullanmak kadar saçma bir fikir yoktur. Canlı koruma olarak Kaspersky, tarama için ise Malwarebytes mükemmel bir ikilidir.

Hocam Kaspersky uygulamasını Premium mu kullanıyorsunuz? Free trial ise satın mı aldınız?

Arkadaştan 2 gün önce temizledim. "Abdurantom" adlı bir virüs idi. Belki o olabilir. ADWCleaner işe yaramadı. MBAM ile 2 tam tarama yaptık ve işe yaradı. Deneyin.
Ek olarak, bilgisayarı açınca birkaç komut istemi ekranı çıkıyor mu?

Arkadaştan 2 gün önce temizledim. "Abdurantom" adlı bir virüs idi. Belki o olabilir. ADWCleaner işe yaramadı. MBAM ile 2 tam tarama yaptık ve işe yaradı. Deneyin.
Ek olarak, bilgisayarı açınca birkaç komut istemi ekranı çıkıyor mu?

Yukarıda sonucu belirttim. Yine de teşekkürler.

Geri
Yukarı