Oyun Oynarken Chrome'da Reklam Açılıyor

ygtdmr4

Decapat
Evet başlıkta da belirttiğim gibi Witcher 3 oynarken durup dururken Chrome açılıyor ve bet sayfaları reklamı çıkıyor karşıma. Yaklaşık her yarım saatte bir gerçekleşiyor, McAfee'ye tarattım PC'yi ama bir şey bulamadı. Chrome ayarlarını sıfırladım ama hala sorun devam ediyor ne yapmalıyım ?

hocam sıkıntı büyük adw cleaner yazdığım an tarayıcıyı kapatıyo başka pcden indirip attım flashla çalıltırmama izin vermiyor. bunu da mobilden yazıyorum napabilirim acaba
görev yöneticisinden biraz takip ettim ne zaman dediğim işlemi yapsam COM Sureogate diye bir şey çalışıyor
kapatınca geri çalışıyor
hatta sadece adwcleaner değil denediğim tüm antivirüsleri tanıyor çalıltırmama izin vermiyor

Son düzenleme:
hocam sıkıntı büyük adw cleaner yazdığım an tarayıcıyı kapatıyo başka pcden indirip attım flashla çalıltırmama izin vermiyor. bunu da mobilden yazıyorum napabilirim acaba
görev yöneticisinden biraz takip ettim ne zaman dediğim işlemi yapsam COM Sureogate diye bir şey çalışıyor
kapatınca geri çalışıyor
hatta sadece adwcleaner değil denediğim tüm antivirüsleri tanıyor çalıltırmama izin vermiyor
Bilgisayarı güvenli mod ile başlatın. Ardından tarama yapın. MBAM ile yapsanız daha iyi gibi duruyor anlattıklarınıza göre. Bilgisayar ayarları güvenlik güncelleştirme kurtarma bölümünden gelişmiş başlangıcı seçerseniz sorun gider gelişmiş seçenekler kısmından ağ destekli güvenli modda başlatıp programları indirebilirsiniz.

dediklerinizi yaptım ama hala aynı
başka ne yapabilirim lütfen yardımcı olun
hocam buldum başta dediğim COM Sureogate ile bir ilgisi yokmuş görev yöneticisinde en üstte cpunun %65ini yiyen bir uygulama var ismi yok kapatınca sorun yok ama yeniden açıyor kendini
svchost diye bir şey

Son düzenleme:
dediklerinizi yaptım ama hala aynı
başka ne yapabilirim lütfen yardımcı olun
hocam buldum başta dediğim COM Sureogate ile bir ilgisi yokmuş görev yöneticisinde en üstte cpunun %65ini yiyen bir uygulama var ismi yok kapatınca sorun yok ama yeniden açıyor kendini
svchost diye bir şey
Tam olarak aynı sorunu bir kaç ay önce yaşadım. İlk olarak Zemana ile sistemi taratın. Fakat bunu yaparken görev yöneticisinden kontrol edin o isimsiz işlem çalışıyor olmalı. Eğer görevini sonlandırırsanız Zemana bu işlemi bulamıyor. Taramadan sonra bu dosyayı onarma ve silme tarzında öneriler sunacak size. Ben svchost sistem hizmeti olduğu için tereddüt etmiştim size de onarmayı öneririm. Kaldırırsanız sorun yaşayabilirsiniz. Onardıktan sonra Malwarebytes ile taratın. Programı yönetici olarak çalıştırın. Bulduklarını kaldırın. Ardından AdwCleaner ile son bir tarama yapın. Yanlış hatırlamıyorsam programlarda hızlı tarama vardı. Hızlı tarama yerine geniş çaplı bir tarama yapın. Ben bu şekilde çözmüştüm diye hatırlıyorum. İşlemleri tekrardan yaptıktan sonra sonuçlar değişmezse ona göre bakalım tekrardan.

hocam görev yöneticisinde cpu yiyen uygulamaya sağ tıklayıp detay göster deyince o svchost çıktı ona da sağ tıkladım dosya konumuna aç dedim oradan sildim daha sonra adwcleanerla temizledim sorun ortadan kalktı hepinize teşekkürler destek için
adw cleaner trojan falan gösteriyordu korktum doğrusu mcafeeye rağmen nasıl girmiş anlayamadım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı