Bilgisayar açıldığında 0xc000000e hatası veriyor

Sythexz

Decipat
Daha fazla  
Bilgisayarı açtığımda bir aygıta ulaşılamadığını ve bu yüzden 0xc000000e hatası verdi.

Kurtarma USB'sinden baktım da ekran kartı GTX 1650 yerine Microsoft gösteriyor, sürücü indirdim (sanırım) ama aynı sorun devam ediyor.

SSD, HDD , işlemci ve RAM algılanıyor ancak ekran kartı algılanmıyor. Yardım ederseniz sevinirim.

Bilgisayarı açtığımda bir aygıta ulaşılamadığını ve bu yüzden 0xc000000e hatası verdi.

Kurtarma USB'sinden baktım da ekran kartı GTX 1650 yerine Microsoft gösteriyor, sürücü indirdim (sanırım) ama aynı sorun devam ediyor.

SSD, HDD, işlemci ve RAM algılanıyor ancak ekran kartı algılanmıyor.

DDU ile sürücüleri temizleyip ardından NVIDIA'nın sitesinden 1650'ye ait sürücüleri indirin.

SSD, HDD , işlemci ve RAM algılanıyor ancak ekran kartı algılanmıyor. Yardım ederseniz sevinirim.
En son Linux Mint dualboot'u yapacaktık, nasıl oldu bu acaba?
Sanırım bir şekilde EFI bölümünü silmişsiniz.

DDU Kullanma rehberi;

Nvidia resmi sürücü yükleme;

En son Linux Mint dualboot'u yapacaktık, nasıl oldu bu acaba?
Sanırım bir şekilde EFI bölümünü silmişsiniz.
Linux Mint'in ayırdığı 900 GB'lik bölümü sildim ve tekrardan diske bağladım.

DDU ile sürücüleri temizleyip ardından NVIDIA'nın sitesinden 1650'ye ait sürücüleri indirin.
Deneyeceğim.

Deneyeceğim.

@Mr. Falcon
@Stereo.Luigi99

Kurulumun ilk aşaması bitti ama ben X diskine yüklemek istemediğime rağmen illa X diskine yükleyeceksin diyor, X diskinde de yeteri kadar boş alan yok (1700 MB istiyor, X sürücüsünde 900 MB boş alan var.) Yardım ederseniz sevinirim.

1694004139293.png

Ayrıca neden bilmiyorum ama Disk Yönetimi uygulamasında X diski gözükmüyor.

Son düzenleme:
Eğer atabiliyorsanız format atın. Yoksa düzeltmek sıkıntı olabilir.
USB kurtarma diskine de driver kurmak çılgınca.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer atabiliyorsanız format atın. Yoksa düzeltmek sıkıntı olabilir.
USB kurtarma diskine de driver kurmak çılgınca.
Format atarım hocam, konudan alakasız ama GTX 1650 AMD Ryzen 5 3600 ve 16 GB RAM sisteme modlu Windows 11 kurmalı mıyım?

Bu arada ses sürücüleri de güncel değil gibi.

Format atarım hocam, konudan alakasız ama GTX 1650
AMD Ryzen 5 3600 ve 16 GB RAM sisteme modlu Windows 11 kurmalı mıyım?
Kurabilirsiniz. Genellikle ReviOS, Ghost Spectre falan öneriliyor.
Kurarken diski ikiye ayırıp bir yerine Windows kurun, diğerine Linux Mint kurarsınız.

Kurabilirsiniz. Genellikle ReviOS, Ghost Spectre falan öneriliyor.
Kurarken diski ikiye ayırıp bir yerine Windows kurun, diğerine Linux Mint kurarsınız.
İlk önce sorunu halledip daha sonra Linux'u kuracağım.

@Stereo.Luigi99

Ghost Spectre için resmi site bu mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı