Çözüldü Bilgisayar açıldığında Chrome otomatik olarak açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AckuK

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bilgisayarı her açtıgımda Chrome otomatik açılıyor ve 2 sekme acılıyor. Büyük ihtimalle virüs olabilir ve Config acılıyor kendiliginden. Her actıgımda aynı reklamlı sekmeler. Bazen YouTube, bazen kötü içerikli resimler vs. çözümü nedir? Yardımcı olur musunuz? Nasıl çözebilirim? Tam tarama ve AdwCleaner'dan tarama yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Kaspersky SCP ile tam tarama yap öncesinde veritabanı güncellemesi yap.
Arkadaşlar, bilgisayarı her açtıgımda Chrome otomatik açılıyor ve 2 sekme acılıyor. Büyük ihtimalle virüs olabilir ve Config acılıyor kendiliginden. Her actıgımda aynı reklamlı sekmeler. Bazen YouTube, bazen kötü içerikli resimler vs. çözümü nedir? Yardımcı olur musunuz? Nasıl çözebilirim? Tam tarama ve AdwCleaner'dan tarama yaptım.
Windows + R tuşuna basın. "msconfig" Yazıp tamam'a basın. başlatma sekmesine basın. Orda Chrome'dan tik'i kaldırın. Bu şekilde otomatik açılmaz.

Kaspersky Security Cloud indir tam tarama yap yeniden başlat PC mı düzelir?

Bende de aynısı oluyor yeni format attım halbuki.

arkadaşlar PC ye format atmam imkansız fakat kaspery yi indiriyorum malware den birşey olmadı ve silinmiyor anlayamadım kaspersky i deniyecegim içerde 1tb lik dosyalarım ve oyunlarım var

Geri
Yukarı