Bilgisayar açıldığında internete geç bağlanıyor

Makaleler
5
Yer
UAE
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: İ7 11.Nesil / Nvidia GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12GB VRAM / 16 GB RAM / 512 GB SSD + 1 TB HDD /
Meslek
Öğrencilik
Merhaba. Eskiden bilgisayarı açtığımda internete açılır açılmaz bağlanıyordu, ama şimdi açıldığı zaman ilk 2 dakika hiçbir yere bağlanmıyor. Bırakın bağlanmasını ağları bile tarayamıyor. Ekte görseli paylaştım. Böyle görünüyor ilk açılışta.

Dosya Ekleri

• 1692626242067.png
    1692626242067.png
    56,9 KB · Görüntüleme: 34
Merhaba. Eskiden bilgisayarı açtığımda internete açılır açılmaz bağlanıyordu, ama şimdi açıldığı zaman ilk 2 dakika hiçbir yere bağlanmıyor. Bırakın bağlanmasını ağları bile tarayamıyor. Ekte görseli paylaştım. Böyle görünüyor ilk açılışta.

O Ethernet ile bağlayınca bana da oluyordu sorun gibi durmuyor bence.

Sürücüyü kaldırıp yeniden kurmayı deneyebilirsiniz. Aynı sorundan usb wifi adaptör ler ile ben de muzdariptim.

Başlarda, windows ekranı gelmeden bağlandığı modeme, zaman geçtikçe daha geç bağlanıyordu. İnternette bios USB power ayarlarından kaynaklı olduğu yazıyordu ancak verdikleri çözüm işe yaramadı.

Sürücüyü kaldırıp yeniden yüklemek işe yaradı.

O Ethernet ile bağlayınca bana da oluyordu sorun gibi durmuyor bence.
Ethernet ile bağlamıyorum dostum. :)

Sürücüyü kaldırıp yeniden kurmayı deneyebilirsiniz. Aynı sorundan usb wifi adaptör ler ile ben de muzdariptim.

Başlarda, windows ekranı gelmeden bağlandığı modeme, zaman geçtikçe daha geç bağlanıyordu. İnternette bios USB power ayarlarından kaynaklı olduğu yazıyordu ancak verdikleri çözüm işe yaramadı.

Nasıl yapacağım?

Nasıl kaldıracağım hocam?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı