Bilgisayar açıldığında masaüstü ikonları vs. yüklenmiyor

kaanlothbrok

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar. Windows 10 işletim sistemi kullanıyorum. Bilgisayarı açarken (arada sırada olan bir şey) bazı uygulamaların masaüstü ikonları gelmiyor ve hiçbir şey yapamıyorum. Bazen de başlangıçta PC açılırken açılan uygulamalar açılmıyor. Ne kadar format atsam da çözülmedi bu durum. SSD kullanıyorum ve sistemim yeterli. Bu sorun yüzünden SSD aldım fakat bir işe yaramadı.

Merhabalar. Windows 10 işletim sistemi kullanıyorum. Bilgisayarı açarken (arada sırada olan bir şey) bazı uygulamaların masaüstü ikonları gelmiyor ve hiçbir şey yapamıyorum. Bazen de başlangıçta PC açılırken açılan uygulamalar açılmıyor. Ne kadar format atsam da çözülmedi bu durum. SSD kullanıyorum ve sistemim yeterli. Bu sorun yüzünden SSD aldım fakat bir işe yaramadı.
Windows SSD' de mi?

Windows SSD'de mi?

Merhabalar. Windows 10 işletim sistemi kullanıyorum. Bilgisayarı açarken (arada sırada olan bir şey) bazı uygulamaların masaüstü ikonları gelmiyor ve hiçbir şey yapamıyorum. Bazen de başlangıçta PC açılırken açılan uygulamalar açılmıyor. Ne kadar format atsam da çözülmedi bu durum. SSD kullanıyorum ve sistemim yeterli. Bu sorun yüzünden SSD aldım fakat bir işe yaramadı
Farklı bir işletim sistemini tekrardan kurmanı tavsiye ederim. W10 kullanıyorsan W8 kullanabilirsin. Kayıt defterlerinde problem olabilir. Hepsinden önce CCleaner uygulamasını indirip kayıt defteri hatalarını çözdür. Hala devam ederse benim onerebilecegim çözüm budur.

Farklı bir işletim sistemini tekrardan kurmanı tavsiye ederim. Windows 10 kullanıyorsan W8 kullanabilirsin. Kayıt defterlerinde problem olabilir. Hepsinden önce CCleaner uygulamasını indirip kayıt defteri hatalarını çözdür. Hala devam ederse benim onerebilecegim çözüm budur.

Çok teşekkürler cevap için. Deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı