Çözüldü Bilgisayar açıldıktan bir süre sonra kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zuux

Centipat
Daha fazla  
Daha yeni olmaya başladı. Ekran kartı gereksiz ısınıyor ve durduk yere ekran donuyor ve PC kendini kapatıyor. Tekrar açtiğımda AMD rapor aracı karşıma çıkıyor. Sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çözdüm arkadaşlar, bilgisayarı aralıksız yoğun bir işle bıraktığım için ısınmış 1 gün bekledim düzeldi. Sağ olun yorumlarınız için.
Daha yeni olmaya başladı. Ekran kartı gereksiz ısınıyor ve durduk yere ekran donuyor ve PC kendini kapatıyor. Tekrar açtiğımda AMD rapor aracı karşıma çıkıyor. Sorun nedir?

Hocam ekran kartı fanınızın doğru çalıştığından emin olduktan sonra sorun devam ederse format atın BTC virüsü bulaşmş olabilir

@N0rvecli attığın beğeni için teşekkür ederim🤗

Hocam ekran kartı fanınızın doğru çalıştığından emin olduktan sonra sorun devam ederse format atın BTC virüsü bulaşmş olabilir.

Fanı doğru çalışıyor ve birdenbire oldu oyun oynarken birdenbire donup kendini kapattı Max 57 derece olan PC 65 olmaya başladı benim bildiğim BTC programlaro yavaş yavaş yer ama bilmiyorum.

Hocam PSU'da sıkıntı olabilir.

Hocam ekran kartı fanınızın doğru çalıştığından emin olduktan sonra sorun devam ederse format atın BTC virüsü bulaşmş olabilir.

Benim de eski laptopumda oyun oynarken aniden kapanyordu sorunu şarj adaptorundenmis. yani sende de sıkıntı guc dagitimiyla alakali olabilir.

Çözdüm arkadaşlar, bilgisayarı aralıksız yoğun bir işle bıraktığım için ısınmış 1 gün bekledim düzeldi. Sağ olun yorumlarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı