Bilgisayar açılınca +18 siteler geliyor

Anıl Utku

Centipat
Yer
Burdur
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo İntel Core i5 4 Gb Ram DDR3 1 TB HDD
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Bu olay 2 3 gün önce ilk defa oldu. Crack bir şey indirdiğimi hatırlamıyorum, bir anda oldu ve daha önce hiç böyle yerlere girmedim. Bilgisayar açılınca +18 3 site açılıyor. Technopat sosyalde birinin yazısını gördüm ve %temp% kodunu çalıştıra yazdım şu an görev çubuğu yok ve hiçbir şey açılmıyor, arka plan arada siyah olup geri geliyor. Ne yapmalıyım?

USB ile format at en temizi.

Kaspersky ile tara izin vermezse Kaspersky tarafından geliştirilen depolam birimleri için olan yazılımı flasha yazdır usbye tak güvenli modda çalıştır.

Virüs bulaşmış. Panik yapmayın. Sadece site açılması olsa idi Ciddi birşey olmayabilirdi ama temp... ve sonrasına bakınca ciddi görünüyor.

Hocam Kaspersky ike tarama yapın hemen düzelecektir.

Virüs bulaşmış. Panik yapmayın. Sadece site açılması olsa idi ciddi bir şey olmayabilirdi ama temp... Ve sonrasına bakınca ciddi görünüyor.

Bilgisayarı resetlemeden önce görev yöneticisinde gezinmiştim. Globalhost.** vb. şeyler görmüştüm. Başlata girmek için klavyeden simgesine bastığımda kritik uyarı verdi başlat devre dışı bırakıldı gibi şeyler yazdı. Görev Yöneticisi ve Chrome hariç hiçbir yere giremiyordum. Bilgisayarı yeniden başlattım kayıt dosyasından siteleri açan komutu sildim görev yöneticisine girdim ve o gördüğüm şey yoktu. Yine de Kaspersky ile tarama yapıp bilgi vereceğim.

Nasıl yani? Temp dosyalarını açınca ne oluyor?

Hocam sorun da zaten temp dosyalarını açması değil, açmaması.

Bilgisayarı resetlemeden önce görev yöneticisinde gezinmiştim. Globalhost.** vb. şeyler görmüştüm. Başlata girmek için klavyeden simgesine bastığımda kritik uyarı verdi başlat devre dışı bırakıldı gibi şeyler yazdı. Görev Yöneticisi ve Chrome hariç hiçbir yere giremiyordum. Bilgisayarı yeniden başlattım kayıt dosyasından siteleri açan komutu sildim görev yöneticisine girdim ve o gördüğüm şey yoktu. Yine de Kaspersky ile tarama yapıp bilgi vereceğim.

Hocam sorun da zaten temp dosyalarını açması değil, açmaması.
Peki bu sırada internet açık mıydı?

Yeni konular

Geri
Yukarı