Bilgisayar açılınca protectbrowser.info sitesi açılıyor

whyberky

Hectopat
Öncelikle merhaba ben bilgisayarımı her açtığımda ilk 2 3 saniye bekliyor ve Chrome'da otomatik şekilde reklam açıyor virüs taraması vs de yaptım ama yine bir sorun yok dedi ne yapacağımı söylerseniz sevinirim. Bu arada www kısmında protectbrowser.info yazıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba ben bilgisayarımı her açtığımda ilk 2 3 saniye bekliyor ve Chrome'da otomatik şekilde reklam açıyor virüs taraması vs de yaptım ama yine bir sorun yok dedi ne yapacağımı söylerseniz sevinirim. Bu arada www kısmında protectbrowser. İnfo yazıyordu.

Hocam pek emin değilim fakat DDoS olabilir. Eğer DDoS ise büyük sıkıntılarda çıkarabilir. Senin yerinde olsam 1 saniye beklemem format atardım.

Eğer güncel bir virüs ise adamlar mükemmel derecede saklayabiliyor onu sistemde. En kral virüs programı ile tarat yine de bulamayabiliyor.

Öncelikle merhaba ben bilgisayarımı her açtığımda ilk 2 3 saniye bekliyor ve Chrome'da otomatik şekilde reklam açıyor virüs taraması vs de yaptım ama yine bir sorun yok dedi ne yapacağımı söylerseniz sevinirim. Bu arada www kısmında protectbrowser. İnfo yazıyordu.

PC ayarlarında bir sorun olabilir. Google ve PC ayarlarına bir bakınmanı tavsiye ederim.

Chrome'u orijinal ayarlarına sıfılayın. Hesaplar, geçmiş vs gidebilir. Yedeğiniz varsa alın. Ek olarak virüs taramasını Defender ile yaptıysanız bulamamış olabilir. Kaspersky veya Malwarebytes ile tam tarama yapın.

Son düzenleme:

Hocam benim de başıma geldi temizlenmiyor Malwarebytes buluyor 50 tane temizliyor yeniden başlatıyorum geri geliyor. Format attımda kurtuldum şu illetden.

Geri
Yukarı