Bilgisayar açılırken "American Megatrends" hatası

Froster_xx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar olay anlattığım gibi. Sizce ne olur? Her şey birden oldu anlam veremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bir uyarı değil. BIOS üretici firmanın adı. Tabi arkadaş bu ekranı görüyorsa başka bir sorunu olabilir.
Bu hata internet üzerinde "American Megatrends" hatası olarak geçiyor.

Bu bir uyarı değil. BIOS üretici firmanın adı. Tabii arkadaş bu ekranı görüyorsa başka bir sorunu olabilir.

Recep hocam, arkadaşımız yanlış yazmış. Sadece onu düzeltmek için yazmıştım.
American Megatrends kast etmiştim ama panikle yanlış yazdım başlığı duzeltemiyorum.

Ben yeniden başlatınca ekran siyahlaştı.

Herhangi bir bip sesi veya farklı olay oluyor mu?

Bilgisayar açılırken monitörde çıkan görüntüyü video olarak atabilir misiniz?

Kasayı açıp BIOS pilini çıkartın. 30 saniye sonra tekrar takın.

BIOS pilini çıkarıp 1 dakika sonra yeniden takın. BIOS ayarlarınız sıfırlanacaktır.

Bilgisayarın içini açıp ekran kartını temizledikten sonra BIOS piline biraz bastırdım. Şimdi ise açılıyor fakat fan çok ses çıkarmaya başladı.

Fana bir kablo değdiği için o sesi çıkarıyor olabilir.

Fana bir kablo değdiği için o sesi çıkarıyor olabilir.

İçini açtım bilgisayar beklediğimden daha temiz ve sağlıklı çıktı hiçbir kablo hiçbir yere değmiyor çok garip.

BIOS'tan fanları kontrol edin.

Bir sıkıntı göremedim.
BIOS'tan fanları kontrol edin.

Bilgisayara gücü ileten kabloya biraz bastırınca bu da düzeldi her şey birazcık bastırma ile mi düzeliyor 🧐

İçini açtım bilgisayar beklediğimden daha temiz ve sağlıklı çıktı hiçbir kablo hiçbir yere değmiyor çok garip.

Bir sıkıntı göremedim.

Bilgisayara gücü ileten kabloya biraz bastırınca bu da düzeldi her şey birazcık bastırma ile mi düzeliyor 🧐

Kablo tam oturmamış da olabilirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı