Bilgisayar açılırken "Bip bip bip" sesi geliyor

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GIGABYTE B450M S2H / R5 2400G / 2×8 CORSAİR 3000MHZ RAM / A400 500GB SSD
İyi sosyaller herkese öncelikle. Bilgisayarımı açmak isteyince sürekli olarak bip bip bip sesi geliyordu. İnternetten bip seslerinin anlamına baktığımda Power arızası olduğu anladım çünkü bundan önce de aynısı olmuştu. Power aldım takdım ve düzelmişti. Şimdi ise yeni Power aldım fakat aldığım Power'i PC'me montajını yaptıktan sonra fişe takınca Power'in içinden ufak bir ses geliyor ve bilgisayarın Power tuşuna basınca bilgisayardan sürekli olarak bip bip bip sesi geliyor. Sizce yeni aldığım Power mi arızalı? Bir de içinden de ses geliyor dediğim gibi çözüm önerileriniz bekliyorum.

RAM'ları çıkarıp bakır uçlarını silgiyle sil. Ekran kartını çıkarıp onboardla aç. PSU pinlerinin anakarta tam oturduğundan emin ol.

RAM'ları çıkarıp bakır uçlarını silgiyle sil. Ekran kartını çıkarıp onboardla aç. PSU pinlerinin anakarta tam oturduğundan emin ol.
Olmadı hocam

Sorun doğrudan güç kaynağında değil de; anakartın güç devrelerinde de olabilir.
Hocam power suply içinden de ses geliyor ince bir ses önceki power arızalanmasaydı çalışıyor anakarta sıkıntı yok az önce görüntü aldım geri restart attı kendi sonra hiç açılmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı