Bilgisayar açılırken fan hızlı dönüyor

Lxther

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, sorunum şu: Bilgisayarı bu sabah açmaya çalışırken fanlar hızlı dönüyordu, her zaman oluyordu ama bu sabah açmaya çalışırken fanlar gene hızlı dönüyordu ve PC kapandı. Yani Windows 10 logosunu bile göremedim. Ne yapacağım?

Arkadaşlar, sorunum şu: Bilgisayarı bu sabah açmaya çalışırken fanlar hızlı dönüyordu, her zaman oluyordu ama bu sabah açmaya çalışırken fanlar gene hızlı dönüyordu ve PC kapandı. Yani Windows 10 logosunu bile göremedim. Ne yapacağım?
Sorunuz aynı: ''ben bir şarkı seviyordum adı neydi?'' diye sormaya benziyor. Sistem özellikleriniz nedir? Sistemi en son kapattığınızda bir problem olmuş muydu, kendi kendine mi başladı?..

Sorunuz aynı: "ben bir şarkı seviyordum adı neydi?" diye sormaya benziyor. Sistem özellikleriniz nedir? Sistemi en son kapattığınızda bir problem olmuş muydu, kendi kendine mi başladı?

Kensi kendini başlatmadı Sistem özelliklerini tam bilmiyorum 4 GB RAM i3 işlemci tek bunları biliyorum.

Kendi kendini başlatmadı Sistem özelliklerini tam bilmiyorum 4 GB RAM, i3 işlemci tek bunları biliyorum.
Bilgisayar kendi kendine mi açıldı demedim, sorun kendi kendine mi oluştu yoksa bilgisayar çalışırken fişini filan mı çektiniz de böyle bir şey oldu? Ayrıca sistem özelliklerini tüm detaylarıyla yazmazsanız yardımcı olamam tam olarak.

Kensi kendini başlatmadı Sistem özelliklerini tam bilmiyorum 4 GB RAM i3 işlemci tek bunları biliyorum.
konu sahibinin sistem özellikleri - Google'da Ara - Google Chrome 3.08.2021 12_11_42.png

Hocam ben net sonuca varamadım.

Bilgisayar kendi kendine mi açıldı demedim, sorun kendi kendine mi oluştu yoksa bilgisayar çalışırken fişini falan mı çektiniz de böyle bir şey oldu? Ayrıca sistem özelliklerini tüm detaylarıyla yazmazsanız yardımcı olamam tam olarak.

Kendi kendine oldu hocam özellikler AMD Radeon Graphics 4 GB RAM i3 64 Bit bunlar yeter mi siz hangi sistem özelliğini istiyorsunuz ona göre söyleyeyim ☺

Geri
Yukarı