Bilgisayar Açılırken Görüntü Gelmiyor

denylord

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayar açılırken sistem sorunsuz bir şekilde çalışıyor fakat monitöre görüntü gelmiyor. Kasaya reset atınca 2. kez açılırken görüntü geliyor. Monitöre görüntüyü HDMI-Vga dönüştürücü ile veriyorum. Başka forumlardaki çözümleri denedim ama değişen birşey olmadı. Sorun ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, bilgisayar açılırken sistem sorunsuz bir şekilde çalışıyor fakat monitöre görüntü gelmiyor. Kasaya reset atınca 2. kez açılırken görüntü geliyor. Monitöre görüntüyü HDMI-Vga dönüştürücü ile veriyorum. Başka forumlardaki çözümleri denedim ama değişen birşey olmadı. Sorun ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Dönüştürücü de hata olabilir.

Başka kablo ile deneyin.

Monitörü değiştirdiğimde aynı sorunla karşılaşmıştım. Farklı bir monitor veya kabloyla BIOS'a erişin ve BIOS sürümünüzü güncelleyin. Sorun muhtemelen düzelecektir. Tekrar eski kabloyu / monitörü kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı