Bilgisayar açılırken restart atıyor

batyqx

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımı uzun süre kullanmıyordum. İç temizlik yaptım, açmaya çalıştım, tam açılma ekranı geldiğinde ya restart ya da mavi ekran veriyordu. Bilgisayarcıya götürdüm yapamadılar. RAM değiştirdim başka SSD taktım, hala çalışmıyor :(

Not: Biostan format atmak için USB’den başlatıyorum açmıyor.

Bilgisayarınızı açın ardından BIOS menuse girin oradan boot bölümünden Secure Boot kapalı oldugundan emin olun ardından boot sıralamasını ilk olarak USB'yi ardından Windows boot u seçin ve şunu da sormak isterim bilgisayarda hard disk hala takılımı takılı değilse sadece SSD mevcutsa SSD de hata olma olasılıgı mevcut deneyip dönersiniz sevinirim.

Bilgisayarınızı açın ardından BIOS menuse girin oradan boot bölümünden Secure Boot kapalı oldugundan emin olun ardından boot sıralamasını ilk olarak USB'yi ardından Windows boot u seçin ve şunu da sormak isterim bilgisayarda hard disk hala takılımı takılı değilse sadece SSD mevcutsa SSD de hata olma olasılıgı mevcut deneyip dönersiniz sevinirim.
Asus biosunda secure boot menüsünde iki seçenek var other os ve Windows uefi mode yazıyor hangisini seçmem gerek anlamıyorum fazla kusura bakmayın

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı