Bilgisayar oyunlarda restart atıyor

Serco Ramos54

Centipat
Daha fazla  
Merhaba GTX 1660 Ti i5 7500 600W Power 8 GB RAM'li bir PC var. 3 4 gün oldu bu sorun baslayalı oyunlarda Valorant'ta daha sık oluyor 30 40 dk de bir restart atıyor PC ekran kartı sürücüleri güncel sebebi nedir teşekkürler.

2. el ve markası hiç bilindik değil, sorun PSU kaynaklı çok yüksek ihtimalle.

Hocam Xigmatek bilindiik degil derken? Benim bildigim bilindik kaliteli bir marka.

Merhaba GTX 1660 Ti i5 7500 600W Power 8 GB RAM'li bir PC var. 3 4 gün oldu bu sorun baslayalı oyunlarda Valorant'ta daha sık oluyor 30 40 dk de bir restart atıyor PC ekran kartı sürücüleri güncel sebebi nedir teşekkürler.

Aynı sorun bende de var. Islemci RAM ve anakart degisti sorun hâla devam ediyor.
Hata raporlama kismindan aldiginiz hatayi buraya atin. Ben PSU degistirmeyi dusunuyorum buyuk ihtimalle PSU'dan kaynaklaniyor. Siz de buyuk ihtimalle Kernel Power 41 hatasini aliyorsuzuzdur.

H 110 m k 1151 pin.

600W 1660 Ti için yeterli fişten ateş cıktı yeni fiş aldık o olaydan 1 kac gun sonra boyle olmaya basladı sonra boyle oldu.

Buyuk ihtimalle PSU o zaman zarar gelmistir. Dedigim gibi hata raporlama ya bakin.
Ve bilmediginiz yazilimlari yuklemeyin bilgisayara.

Hocam Xigmatek bilindiik degil derken? Benim bildigim bilindik kaliteli bir marka.

Aynı sorun bende de var. Islemci RAM ve anakart degisti sorun hâla devam ediyor.
Hata raporlama kismindan aldiginiz hatayi buraya atin. Ben PSU degistirmeyi dusunuyorum buyuk ihtimalle PSU'dan kaynaklaniyor. Siz de buyuk ihtimalle Kernel Power 41 hatasini aliyorsuzuzdur.

Buyuk ihtimalle PSU o zaman zarar gelmistir. Dedigim gibi hata raporlama ya bakin.

Yok oyunlar var Steam'den bir de MSI Afterburner var baska bir şey yuklu degil.

Vallahi aldıgım hata nedir bilmiyorum oyundayken restart atıyor 30 40 dk de bir.

Buradan BIOS dosyasını indirin, USB'nizi FAT32 olarak biçimlendirin ve BIOS dosyasını USB'ye koyun. Şu rehberi takip ederek BIOS'u güncelleyin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı