Bilgisayar açılırken siyah ekran ve programların açılmaması

Bilgisayar açılırken siyah ekran veriyor biraz bekleyince düzeliyor oyunlar, programların çoğu açılmyıor.

Alt taraftaki uygulamar gözükmüyor, tıklayınca uyarı veriyor.

Programlar açılırken de uyarı veriyor. Bazıları uyarı verdikten sonra açılıyor bazıları hiç açılmıyor.

DriverBooster yükledim o da açılmıyor.

Bir kaçtane daha driver programı yukleyecektim onlar hiç yüklenmedi.

Bilgisayarın öldügünü düşündüm ve format atıyım dedim zar zor Windows 10 flash belleği hazırladım. Flash belleği takıp F12 spamlayın diyordu olmadı, bende sorun gidericiden format atmayı denedim yine hata verdi.

Ne yapmalıyım ?

asdasdasdas.jpgjepgasda.jpgresim1.jpgresim2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı bir bilgisayardan Windows 10 USB belleği hazırlayın ve temiz bir kurulum yapın. DriverBooster gibi programlar aracılığıyla da sürücüleri güncellemeyin. Bu programlar ne idiği belirsiz sürücüler kurabiliyorlar. Kendiniz teker teker elle sürücüleri indirip kurun.

Farklı bir bilgisayardan Windows 10 USB belleği hazırlayın ve temiz bir kurulum yapın. DriverBooster gibi programlar aracılığıyla da sürücüleri güncellemeyin. Bu programlar ne idiği belirsiz sürücüler kurabiliyorlar. Kendiniz teker teker elle sürücüleri indirip kurun.
windows 10 flash belleği hazırladım nasıl format atıcam (Ekran kartımın Driverını internette bulamadım (ATI Radeon 4600))

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı