Bilgisayar Açılırken Siyah Ekran Veriyor Ve Öyle Kalıyor

WARTEX

Kilopat
Merhaba

Bilgisayarı çok normal bir şekilde kullanırken oyun sırasında birden önce görüntü sonra ses takıldı, güç düşmesine basarak kapattım. Açtığımda anakart yazısı geliyor ondan sonra simsiyah ekran kalıyor. Hiç bir şey gelmiyor Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Dün Ramlerde veri yolu yanığı vardı onu tamir ettirdim. Buhün memtest86 ile RAMleri kontrol rttim sağlam çıktı.

Son düzenleme:
Şu an onarma deniyorum. Olmazsa dediğinizi yapacağım, araştırdım anlayamadım. Nasıl yapıcam acaba?
Şöyle ki, ekranın en alt sol tarafında windows penceresinin yanında arama çubuğu olur, Başlat menüsü varya orası işte, ona tıkla "Olay Görüntüleyicisi" yaz. Çıkacaktır saten, tıkla yada Enetr yap. karşına çıkan ekranda "Yönetim Olaylarının Özeti" yazan kısımın altında olay kodu ve sorunun nereden kaynaklandığını belirten bir kod mevcuttur.

Şöyle ki, ekranın en alt sol tarafında windows penceresinin yanında arama çubuğu olur, Başlat menüsü varya orası işte, ona tıkla "Olay Görüntüleyicisi" yaz. Çıkacaktır saten, tıkla yada Enetr yap. karşına çıkan ekranda "Yönetim Olaylarının Özeti" yazan kısımın altında olay kodu ve sorunun nereden kaynaklandığını belirten bir kod mevcuttur.
Hocam masaüstü gelmiyor ki. Anakart yazısından sonra simsiyah kalıyor.
Bootmenüden hdd yi seçtikten sonra sol üstte birkaç tane beyaz nokta çıkıyor sonra onarma bölümüne atıyor. Yardımcı olanilecek yok mu cidden?
Bootmenüden hdd yi seçtikten sonra sol üstte birkaç tane beyaz nokta çıkıyor sonra onarma bölümüne atıyor. Yardımcı olanilecek yok mu cidden?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı