Bilgisayar açılırken "tık" diye bir ses geliyor

Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
SSD
Ekran kartı
NVIDIA
Bazen şöyle bir sorun yaşıyorum, bilgisayar açılırken "tık" diye bir ses geliyor 2 saniyelik. Sorun 28 Ağustos'ta başladı, ve bu bazen oluyor.

Not: 4 yıldır bilgisayarın içini hiç açmadım, temizlemedim. (neyse benim düşüncem bundan kaynaklı değil)
Bunu nasıl çözerim? Veya ciddiye alınması gereken bir sorun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
4 yıllık bilgisayar için normal. Benim bilgisayarım açılınca tiger 2 motoruna dönüyor, pıt sesi de geliyor ekrandan. Hiç takmayın hocam bu ses olayı bende CS'de sinirlenip masaya vurunca bilgisayardan gelen motor sesiyle başladı sanırım bilgisayarım dizel. Ha eğer sinir bozucu olmaya başlarsa açın güzelce temizleyin fanlarını falan, bir de benim gibi bilgisayarın durduğu şeye hunharca muamele uyguluyorsanız bazı parçaların yerini oynatmış olabilirsiniz.

4 yıllık bilgisayar için normal. Benim bilgisayarım açılınca tiger 2 motoruna dönüyor, pıt sesi de geliyor ekrandan. Hiç takmayın hocam bu ses olayı bende CS'de sinirlenip masaya vurunca bilgisayardan gelen motor sesiyle başladı sanırım bilgisayarım dizel. Ha eğer sinir bozucu olmaya başlarsa açın güzelce temizleyin fanlarını falan, bir de benim gibi bilgisayarın durduğu şeye hunharca muamele uyguluyorsanız bazı parçaların yerini oynatmış olabilirsiniz.
Bu ses durup dururken neden çıkmaya başladı peki bir de arada sırada çıkıyor sadece açılırken

Yeni konular

Geri
Yukarı